60d988f7dd977clanek.jpg
Foto: Profimedia

Megan Thee Stallion

Tak tomu říkáme rozparek až do nebe. Americká rapperka na akci dorazila ve smetanové róbě Jean Paul Gaultier, kterou tvořila ikonická podprsenka, která byla podobná té Madonnině, a diamantové řetízky na bocích. V šatech se musela pohybovat velmi opatrně, aby neodhalila ještě více, než se sluší.

profimedia-0618259146.jpg
Foto: Profimedia

 
Lil Nas X

Hudebník Lil Nas X se rozhodl, že rozšíří okruh mužů, kteří do společnosti vyrážejí v šatech, a stírají tak módní hranice. Jeho róbu s potiskem vytvořila mladá absolventka módního institutu Andrea Grossi a motivy byly inspirované černošskou kulturou.

l.jpg
Foto: Profimedia

Marsai Martin

Volbou svého outfitu nás příjemně překvapila herečka Marsai Martin, která je nejvíce známá díky sitcomu Black-ish. Oblékla si černé sametové kalhoty s odnímatelnými nohavicemi a oranžový topík, který u krku připomínal vějíř. Netradiční, ale stylová kombinace.

m.jpg
Foto: Profimedia

Queen Latifah

Známá herečka a zpěvačka, která byla oceněna za celoživotní přínos, neměla potřebu ukazovat moc kůže, a tak byla za elegantní dámu. Dorazila ve stylové černobílé kombinaci od Thoma Browna. Tvořila ji skládaná sukně a sáčko. Zajímavým detailem byly vykukující ponožky. Queen Latifah okouzlila nejen outfitem, ale i svou zářící pletí a mladistvým vzhledem, který si udržuje i po padesátce.

qu.jpg
Foto: Profimedia

Rapsody

Americká rapperka (známá pod uměleckým jménem Rapsody) vypadala, jako když na akci dorazila rovnou z postele. Oblékla si totiž saténový komplet sestávající z košile a kraťasů, který vypadal jako pyžamo.

r.jpg
Foto: Profimedia 

 
Zdroj: Popsugar, Instagram, Allure, People