profimedia-0614028431.jpg
Foto: Profimedia

O teenagerech se momentálně mluví jako o ztracené generaci, která bude deformovaná moderními technologiemi, syntetickými drogami a v neposlední řadě pandemií. Mnoho dospělých svět mladých nedokáže pochopit. Zejména kvůli menšímu porozumění sociálním sítím. A tak jsou všechna „děcka“ házena do jednoho pytle. Billie Eilish ukazuje, že se toho přitom příliš nezměnilo.

Na pyžamové párty hrají dívky oblíbenou hru Twister, fotí se, chroupou chipsy a tančí. Když si odmyslíme, že to všechno sdílí na sociální sítě, nejednoho dospěláka přepadne pocit nostalgie. Text písničky navíc naznačuje téma hovoru, který se týká samozřejmě vztahů.

Letošní rok se loučíme s depresivní Billie Eilish, která svou proměnu z dívky na ženu odstartovala změnou účesu a sérií fotografií ve Vogue. Videoklip, který zpěvačka sama režírovala, ukazuje radost ze života a lehkost bytí. Zahrnuje i trochu nenucené choreografie, které Billie tančí s autenticky vypadajícími teenagerkami, které neodpovídají stereotypům popových klipů. Sama Billie čelila kvůli svému tělu kritice. Nyní svou postavu ukazuje celému světu se vzkazem, že je takto šťastnější než kdy dříve!

Zdroj informací: YouTube Vevo, Teen Vogue

Reklama