Alergie na zvířata, pyl nebo roztoče, nešetrná kosmetika, smog – to vše dokáže udělat z našich očí velký svědící, oteklý a uslzený problém, který Vás všude pronásleduje. Alergie jsou velmi nepříjemnou záležitostí, která se kromě očí může projevit i kožní vyrážkou, rýmou a celkovou podrážděností.

Hlavní příčiny: alergie na pyl (senná rýma), zvířata, roztoče, spory plísní, kosmetiku, parfémy nebo alergie na jiné vnější příčin.

similasan1

Vaše oči dokáží rychle a šetrně zklidnit kapky z čisté švýcarské přírody

Svědící, oteklé, slzící, červené oči můžete zvládnout i sami. Jednou z možností je například novinka na českém trhu - oční kapky SIMILASAN z čisté švýcarské přírody. Oční kapky SIMILASAN SVĚDÍCÍ OČI díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a výtažkům z léčivých bylin světlíku a sabadily lékařské rychle a šetrně zklidňují podrážděné oči. Dokáží ulevit nejen v případě alergie na pyl, ale také na zvířecí srst, roztoče nebo nešetrnou kosmetiku.

V případě výraznějších projevů alergie je určitě vhodné navštívit alergologa nebo očního lékaře.

silimasan3.jpg

Test si můžete udělat ZDE

silimasan2

Zvládnete to sami: Vhodné kapky poradí jednoduchý test

Pokud máte podobné problémy s očima a nejste si jisti, zda se jedná o alergickou reakci nebo například unavené oči, jděte na www.similasan.cz a vyplňte jednoduchý test, který vám poradí nejvhodnější kapky pro vaši situaci. Similasan nabízí i varianty SIMILASAN ČERVENÉ OČI (následkem nachlazení, chřipky a nošení kontaktních čoček) nebo SIMILASAN UNAVENÉ OČI pro suché, bolavé oči ze čtení, sledování televize nebo dlouhé práce s počítačem. Oční kapky Similasan jsou nejen pro dospělé, ale i pro děti od 2 let.

SVĚDÍCÍ, OTEKLÉ, ČERVENÉ OČI DOKÁŽÍ ZKLIDNIT KAPKY Z ČISTÉ ŠVÝCARSKÉ PŘÍRODY.

similasan4