5e8458cd4d0edobrazek.pngLetošní extrémně teplé počasí přináší kromě jiného i nemilou zprávu pro alergiky. Již v polovině ledna zahájily pylovou aktivitu některé časné dřeviny. Možná se už teď setkáváte s nepříjemným svěděním a pálením v nose a častým kýcháním, nebo vás to teprve čeká v nadcházejících měsících. Alergická rýma je nepříjemná sama o sobě, když se k ní navíc přidá další strašák v podobě nechtěného úniku moči, je to ještě mnohem nepříjemnější.

Když se řekne slovo inkontinence, většina lidí si představí zdravotní problém, který se týká pouze žen ve vyšším věku. Není to ale tak. Inkontinence je obecný pojem, značící jakýkoliv nedobrovolný nekontrolovaný únik moči. Tedy i malé ucvrknutí, když si člověk kýchne, je inkontinence. Konkrétně se jedná o stresovou inkontinenci. Pokud se to týká i vás, nezoufejte, máme pro vás dobrou zprávu! Stresová inkontinence se dá velmi účinně řešit posilováním svalů pánevního dna, tzv. Kegelovými cviky. Tyto cviky jsou jednoduché, nenáročné a dají se snadno cvičit v pohodlí domova. Stačí si vyčlenit 10 minut ráno a 10 minut večer a po pár týdnech cvičení se vaše pánevní dno posílí natolik, že se buď problém výrazně zlepší nebo zcela vymizí.

Pokud z jakéhokoli důvodu cvičit nemůžete, nezoufejte. Ani vy se nemusíte přes období jara zabarikádovat doma ve strachu před nechtěným trapasem. Na trhu je celé spektrum inkontinenčních pomůcek, které jsou speciálně vyvinuty na absorpci moči. Rychle a spolehlivě moč absorbují, neprotečou, a navíc účinně neutralizují zápach. Nikdo z vašeho okolí se tak o žádném ucvrknutí nedozví. Ideální jsou například vložky MoliCare od značky Hartmann.
5e849e509eee3obrazek.png
Pro ženy je tu řada MoliCare Lady, jedná se o vložky nebo natahovací kalhotky, které vypadají jako spodní prádlo a jsou pod oblečením zcela diskrétní. Pro muže pak značka Hartmann nabízí speciální řadu MoliCare Men, které jsou svým tvarem uzpůsobené potřebám mužů. Opět si můžete vybrat buď z pomůcek, které se vkládají do spodního prádla, nebo natahovacích slipů v šedé barvě.

Kvůli nechtěnému úniku moči se už nemusíte omezovat. Díky MoliCare můžete dělat vše, co máte rádi bez omezení.

Zažádejte si o vzorek zdarma ZDE
5e8458c4345b8obrazek.png

Reklama