Puzzle, to je kouzelný svět krásných obrázků, které pomalu vznikají pod vašima rukama z malých tvarovaných výřezů.

Složený obrázek je možné přetřít speciálním lepidlem a použít jako dekoraci nebo ho opět rozložit a po čase skládat znovu.

Kvalita  výřezů a hlavně použitého materiálu  je důležitá pro vaši spokojenost. Vybírejte nejen podle motivu, ale také podle značky výrobce. Po krátké přestávce se opět do ČR začaly dovážet německé puzzle značky Schmidt, které jsou evropskou špičkou mezi výrobci puzzle, ale přesto není jejich cena o mnoho vyšší než u ostatních značek. Pokud jde o motivy, na své si přijdou všichni. Mezi absolutně nejoblíbenější patří fotografie dětí od Anne Geddes, krajinky od Thomase Kinkade. Mezi náměty však najdete i zvířátka, mapy, obrazy, přírodu, kamiony, milence…  Tyto puzzle nekoupíte v žádném hypermarketu.

 

V nabídce našeho internetového obchodu www.dino.cz najdete kompletní nabídku zn. Schmidt, kterou dovážíme do ČR a prodáváme ji nejen velkoobchodně, ale také konečným zákazníkům. Dále také nabízíme značky Educa, Clementoni, Piatnik, Jumbo, Trefl, Castorland, Heye, Ravensburger a okrajově i další značky. 

Aby vás nebo vaše děti skládání bavilo, je třeba správně volit počet dílků, které tvoří obrázek tak, aby skládání nebylo nad vaše síly – zvláště u dětí je to důležité.

 

3-4 roky – 20 až 30 dílků

4-5 let    -  50 dílků

5-6 let    -  60 dílků

6-7 let    - 100 dílků

7-8 let    - 150 dílků

8-9 let    - 200 až 300 dílků

   

 

Po určitém čase náročnost zvýšíte. Když hned sáhnete po vyšším počtu dílků, bude to pro dítě příliš náročné, nezvládne to samo (s občasnou pomocí) a odradí ho to.

 

 

 

Reklama