Další příspěvek vypráví o tom, jak chlapec nedorazil na rande. A cestou z něj čtenářka Boženečka potkala jiného muže, s kterým je dodnes. Velmi zajímavé vyprávění.

Asi to tak mělo být, milá Boženečko. Dneska v éře mobilů už se asi takhle nikdo neseznámí, že? Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Zdravím všechny příznivce ŽENY-IN.

Krásné téma a tak mi nedá, abych se s vámi nepodělila o hezkou vzpomínku, která je sice stará jako Metuzalém, ale zkrátka nezapomenutelná a doufám, že mi ji nikdy nevezme ani pan Alzheimer.

Klidně bych ji mohla nazvat: JAK JSME SI ZBYLI.

Jednou, když jsem byla ještě mladá, krásná a naivní, jsem byla pozvaná na rande od kluka, se kterým jsem se seznámila na plese. Měli jsme se sejít příští sobotu na vlakovém nádraží v Uherském Hradišti. Byl totiž až z Brna a já kousek od Zlína, takže Uherské Hradiště bylo tak nějak vyhovující svou vzdáleností od obou měst. Podotýkám, že byl mrazivý únor. Všichni mě sice varovali, že se tam nemám sama pouštět, že je to daleko, že ho dostatečně neznám, aby se mi nic nestalo a takové ty podobné rady do života. Ale já byla hluchá a ráda to riziko podstoupila. Měli jsme se sejít v 5 hodin v nádražní čekárně. Já tam byla už ve 2 hodiny, protože jiný spoj později nejel. A čekala jsem. A čekala a vyhlížela. Bylo už skoro 8 hodin večer a já se prostě nedočkala. Tenkrát nebyly mobily, takže jsem netušila, co se stalo. Byla jsem zmrzlá, nešťastná a zklamaná a čekala mě dlouhá cesta domů. Ve vlaku si ke mně přisedl celkem pohledný mladík. Začal mi vykládat, že se vrací ze schůzky, která se nekonala. Jeho dívka na rande nedorazila. Tak nějak jsem ho chápala a nakonec mu vyklopila, že jsem dopadla úplně stejně. A tak jsme si spolu dali příští týden rande. Vyšlo. Přišli jsme oba a už jsme spolu zůstali dlouhých 17 let jako manželé. Pokaždé, když jedeme někam vlakem, vzpomínáme na to, jak jsme si zbyli a že to bylo vlastně dobře, že ti původní aktéři tenkrát nedorazili.

Mějte se krásně,

Boženečka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Originální rande

  • Zažila jste někdy opravdu výjimečné rande?
  • Líbilo se vám?
  • Nebo jste o něm slyšela vyprávět?
  • Nebo vás někdo nějak originálně pozval?
  • Vzpomínáte na nějakou historku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá knížku o lásce a odloučení: A hory odpověděly (napsal Kahled Hosseini, nakl. Argo).

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je RANDE. Předem děkuju!

hory

Reklama