Konec prázdnin a volnějšího režimu oslavila sympatická moderátorka Iveta Vítová Lutovská (33) s dcerou Anetou (3) v pražské zoo. Den jako malovaný asi nelze strávit pohotověji. „Anetka se těšila na žirafy a byla zvědavá taky na lemury a tučňáky,“ říká krásná blondýnka.

iveta

„Teď od září nám nastane už jiný režim. Anetka jde do školky, poprvé na celý den i se spaním. Dříve chodila jednou dvakrát v týdnu na dopoledne. A teď se těší. Říká, maminko, kamarádka bude chodit ještě do té malé školky a já už do velké,“ dodává Iveta. „Anetka se do školky těší, je společenská a přítomnost dětí už vyžaduje více  než dříve. A já se zase těším do práce, na nové prostředí, jiné lidi…Bejt máma je nejvíc, ale je fajn, když to člověk může osvěžit prací nebo i jinými aktivitami, než jen těmi maminkovskými,“ směje se bývalá královna krásy Iveta Vítová (Lutovská).

s lemurem

s koněm

Druhé dítě s manželem Jaroslavem Vítem chtějí, ale když ho nestačili do věkového rozdílu dětí 3 let, tak už teď nespěchají a nechávají tomu delší čas.

Anetka je rozhodně jedna z nejkrásnějších holčiček českého showbyznysu. Den v zoo si užily, nechyběla ani zastávka u dětského brouzdaliště nebo jízda na koníčkách.

Reklama