Tak jako jaro probouzí k životu ty nejkrásnějších květiny, otevírá i ženskou duši, která touží po něčem stejně krásném a svůdném. Tuto touhu mohou naplnit šperky PANDORA a jejich působivá jarní kolekce 2012. Uchvátí vás její prsteny zdobené vzácnými kameny, květinové přívěsky, nové přívěsky ze skla Murano nebo třeba oslňující přívěsek inspirovaný křehkostí vážky. Sestavte si svou osobitou kombinaci prstenů, každý v sobě skrývá jiné poselství. Vytvořte si náramek PANDORA z těch nejkrásnějších květinových přívěsků a ukryjte v nich další krásné okamžiky. Vy rozhodujete o jejich podobě a vaše jedinečnost je kouzlem těchto šperků. Úchvatná a jemnou elegancí prýštící jarní kolekce PANDORA čeká na váš dotek od 19. 3. 2012. Nechte rozkvést vaši krásu se šperky PANDORA.

pandora

Rozzařte vaše ruce a zachyťte na nich nezapomenutelný moment v prstenech PANDORA. Jarní kolekce se pyšní 12 nádhernými prsteny, které zdobí vzácné kameny. Každý z nich je malou legendou z antických let, které mu přisuzují mystickou moc. Okamžik jara ukrytý v prstenu bude další kapitolou vašeho příběhu či příběhu někoho z vašich nejbližších. Věnujte prsten ze sterlingového stříbra* s okouzlujícím měsíčním kamenem, který v sobě nese poselství harmonie a štěstí.

Tak jako jemný vítr vonící jarem hýbe listy ve větvích, může i na vašem zápěstí šelestit náramek, který bude připomínat podobnou krásu, tentokrát z luk, jež konečně rozkvetly. Navrhněte tu nejkrásnější kytici vzpomínek, které uchytíte v květinových přívěscích Nostalgic Flower na náramku PANDORA. Svěží vítr na vaše zápěstí vnese i nová jarní série skleněných korálků Murano. Ukažte s nimi váš styl. Řekněte vaší mamince na Den matek své díky přívěskem ve tvaru srdce, který je označený slovy maminka a dcera. Jednu půlku bude mít ona, druhou vy neboť PANDORA vám připomíná vaše nejdražší.

* K tvorbě klenotů se užívá slitiny stříbra a jiných kovů. Čisté stříbro 99,9% je totiž pro tuto výrobu příliš měkké. Sterlingové stříbro (925/1000) obsahuje 92, 5 % ryzího stříbra, které je tvrdší než zlato.

PANDORA ve své kolekci snoubí sílu a křehkost přírody a přináší ji až k vám. Oslňte své okolí okouzlujícím přívěskem ve tvaru vážky. Ponese váš půvab na svých křídlech. Vaši ženskost dokonale zdůrazní zlatý příběh opálu, který je vepsaný do náhrdelníku a prstenu PANDORA. Nadčasovost vaší individualitě dodáte s hodinkami ICON PANDORA, ve kterých se snoubí prvotřídní švýcarská kvalita a originální dánský design. Obměňte jejich vzhled dle své nálady, stanovte pravidla krásy, která půjdou spolu s tikotem jarních dnů. S PANDOROU rozkvete vaše krása, vykouzlí úsměv na tváři vašich blízkých. Darujte se šperky PANDORA kus jara, ale především část sebe. Uchovejte v nich vzpomínku, řekněte díky. Zachyťte krásu jarních dní a vzpomínek na ně ve špercích PANDORA.

Šperky PANDORA jsou výsledkem mistrovské práce dánských designérů. Jsou založeny na myšlence osobitosti každého člověka, který si vytváří právě svůj jedinečný šperk. Sám vybírá přívěsky, které zavěsí na náramek PANDORA. Do nich vkládá nezapomenutelné vzpomínky života a skládá z nich příběh, svůj či pro někoho jiného. Sám kombinuje prsteny, vybírá z palety náhrdelníků, náušnic či přívěsků. Hodnota nespočívá pouze v jednotlivých prvcích šperku, ale především v našem já, které do těchto unikátních šperků vkládáme.

pandoraInspiraci najdete na webových stránkách www.pandora.net a ve značkovém obchodě PANDORA v OC Chodov. Dále se ze šperků PANDORA můžete těšit v sítích obchodů CORIAL, SOFIA, ZLATÁ KORUNA, HALADA CITY, HALADA, POLICE, Jobing, GOHEMIAN JEWELRY, ZLATNICTVÍ VALENTINA, HALADA, MIЯROR. Přesný seznam prodejních míst je též k dispozici na www.pandora.net. Těšíme se na vás i na www.facebook.com/pandorajewelry.

Reklama