pharmaton

Dobrá zpráva pro všechny zodpovědné rodiče. Na trhu se objevuje nový doplněk stravy pro naše nejmenší - Pharmaton® Kiddi. Tento sirup s příjemnou pomerančovou příchutí může přispět k vyváženému růstu a vývoji dětí. Dětský organizmus na své cestě od prvních krůčků za poznáním světa spotřebuje množství energie, kterou je potřeba průběžně doplňovat. Přesně tomu odpovídá složení nového sirupu.

Výběr pestré a vyvážené stravy u dětí není vždy jednoduchý úkol. Volba doplňku stravy může být v těchto případech účinným řešením, které podpoří zdravý dětský vývoj a růst. Látky obsažené ve Pharmaton® Kiddi sirupu jsou zvoleny v optimálním poměru, který byl určen na základě vědeckých poznatků o mechanismu jejich působení v dětském organismu. Pharmaton® Kiddi sirup obsahuje vitaminy, minerály a lysin.

Lysin je nezbytným stavebním prvkem pro všechny bílkoviny v těle. Hraje hlavní roli ve vstřebávání vápníku, v budování svalů, při zotavování se po chirurgických zákrocích nebo zraněních a v produkci tělesných hormonů, enzymů a protilátek. Tělo si jej nedokáže samo vytvářet, proto jej přijímá ve stravě podobně jako některé vitaminy. S Pharmaton® Kiddi nemusíte mít starost s množstvím a kvalitou důležitých látek, které vaše dítě přijímá.

Sirup lze podávat dětem od jednoho roku, ale je vhodný i pro děti školního věku. Nejvhodnější je podávání jednou denně před jídlem. Forma sirupu s osvěžující pomerančovou příchutí je oblíbená a pro děti velmi dobře přijatelná.

Doporučená maloobchodní cena: 188 Kč