Trend výměny manželek za mladší model se dostal i do Ruska. Odstupující prezident Vladimir Putin asi nechtěl zůstat pozadu...

 

Moskevský bulvární list Moskovskij Korrespondent přinesl zprávu, že se odstupující ruský prezident Vladimir Putin (55) letos v únoru utajeně rozvedl se svou manželkou Ljudmilou. Ljudmila, která je bývalou letuškou, byla za Putina provdána celých pětadvacet let.

Proč se Putin rozvedl?
Zdá se, že nechtěl zůstat pozadu za našimi politiky, ani za francouzským prezidentem Sarkozym. Proslýchá se, že Vladimir Putin chystá na 15. června svatbu s Alinou Kabajevovou (25), olympijskou vítězkou v gymnastice.

Ale!
Alina Kabajevová je prý celou záležitostí šokována. „Nic z toho není pravda,“ měla se údajně k aféře vyjádřit, „jedná se jen o novinářskou kachnu.“ Kde je tedy pravda? Chystá se další starý jezevec na mladou laňku nebo ne? To se můžeme jen dohadovat...

Alina Kabajevová s míčem na olympiádě v Aténách (2004):

Přečtěte si o dalších...
Mravnost nade vše – to určitě!
Co je na nich tak sexy?

Souhlasíte s takovým chováním vysokých státních činitelů? Myslíte si, že soukromí politiků je věcí veřejnou? Kdo myslíte, že bude další? Myslíte si, že jde skutečně jen o novinářskou kachnu?

Reklama