Dospělá veš žije 30 dní, přitom naklade až 300 perleťově bílých vajíček – hnid, ze kterých se líhnou další a další paraziti. Je proto na místě zatočit se zavšivením co možná nejdříve. Paranit Radikální sprej to dokáže v průběhu jednoho jediného ošetření, při kterém garantuje odstranění 100 % vší. Za 15 minut tak máte po starostech.

Na rozdíl od dříve používaných přípravků neobsahuje Paranit agresivní insekticidy, ale minerální oleje v kombinaci s oleji silikonovými, které vši a hnidy udusí a  následne vysuší. V balení Paranit Radikální sprej najdete navíc šetrný šampon po ošetření pro snadné vymytí silikónových olejů  a hustý hřeben všiváček, kterým zahubené vši a hnidy z vlasů vyčešete. Přidané esenciální oleje mají zklidňující účinky a zmírňují podráždění pokožky.

kid

Paranit je v současné době nejprodávanějším na trhu a nabízí kompletní řadu přípravků na vši a hnidy – od detekce zavšivení, přes prevenci a ošetření, až po péči o pokožku hlavy po odstranění parazitů. Aby byl boj s touto nepříjemnou nákazou co nejsnazší, vyvinul Paranit i mobilní aplikaci, která uživatele provede celým procesem odvšivení, poradí mu a včas ho upozorní na následující kroky.

Přípravek PARANIT Radikální sprej se prodává v praktické sadě se šamponem po ošetření a s hustým odvšivovacím hřebenem. Za doporučenou cenu 439 Kč ho seženete v  lékárně.

Více informací najdete na www.paranit.cz