Máte spojený obývák s kuchyní a po přípravě teplého jídla se pokojem line nepříjemný zápach? I přesto, že chodíte kouřit na balkon, je tabákový kouř cítit i v obýváku? Nebo je pro vás svěží voňavý vzduch prostě synonymem čistoty?

 

Značka Citresin přišla na podzim s novinkou – moderní formou osvěžovačů vzduchu, které se dají jednoduše položit na kuchyňskou linku nebo stůl a pak už jednoduchým/jedním stiskem dodáte místnosti jemnou vůni či potlačíte zápach z cigaretového kouře. Celou řadu tvoří čtyři oblíbené vůně – mořská, leknín, citrusová a kořeněná.

 

Novinka CITRESIN AROMA TOUCH  patří do skupiny jednorázových „one-touch“ osvěžovačů, vyznačujících se jednoduchou manipulací při použití. Jedná se o nový druh koncentrovaného osvěžovače vzduchu a interiérového doplňku v moderním designu v jedné podobě. Stačí jednoduchý pohyb a interiérový doplněk příjemně osvěží celou místnost. Je volně umístitelný na jakoukoliv vodorovnou plochu, takže ho není třeba přilepovat.

„Rozhodli jsme se výrobek v něčem odlišit od konkurence, proto součástí každého balení je koncentrovaná náhradní náplň s obsahem 30 ml, což představuje 3x větší obsah než obvykle,“ dodává brand manažerka ing. Petra Wiesnerová. Manipulace při výměně náplně je velice jednoduchá.

 

Citresin Aroma Touch nabízí 4 různé druhy vůní:

  • Orange – svěží citrusová vůně s převahou pomerančových nót
  • Aqua Lila – vodní vůně zelených rostlin a leknínových květů
  • Cool Wave – osvěžující vlna chladivých mořských tónů
  • Anti-tobacco – jemně kořeněná vůně, ideální k odstranění nežádoucího tabákového zápachu.

 

Výrobky jsou k dostání ve vašich oblíbených drogeriích.

Doporučená cena je 49,90 Kč. V prosinci probíhá speciální akce – v každém balení najdou spotřebitelé jedno balení náhradní náplně navíc zdarma! 

Reklama