62c6e47d47cd7obrazek.png

Proč právě termály?

Termální voda působí blahodárně na pohybové i dýchací ústrojí, má příznivý kosmetický vliv a díky lithiu působí pozitivně i na lidskou psychiku. Navíc obsahuje vápník, hořčík, sodík, draslík, železo, mangan, mimořádné množství síranů, volný kysličník uhličitý a další minerály prospěšné pro naše tělo.

62c6e46ccb806obrazek.png

Vodní park Bešeňová je svou polohou a termální vodou o teplotě téměř 40 stupňů ideálním místem pro dokonalý odpočinek a načerpání ztracené energie.

Najdete tady 4 venkovní bazény s geotermální vodou vhodné pro všechny věkové kategorie, 5 vnitřních a 9 venkovních bazénů s čirou vodou a také toboganovou věž vysokou 30 metrů se šesti tobogány plus další nespočet klouzaček mimo tuto věž. Nechybí ani divoká řeka, potápění, relaxační zóna nebo bar s drinky a občerstvením přímo v termálním bazénu.

62c6e45adaa32obrazek.png

Bydlete přímo ve vodním parku

Ubytovat se můžete v hotelech přímo ve vodním parku, takže máte všechny atrakce doslova pár kroků od postele. Některé pokoje hotelu Galeria Thermal****Bešeňová mají dokonce terásku s přístupem přímo do bazénu s termální vodou. Další možnosti ubytování nabízí Hotel Bešeňová*** s neomezeným vstupem do vodního parku Bešeňová anebo Hotel Akvamarín****, nový moderní ubytovací komplex přímo ve vodním parku.

Samozřejmostí je zde i výborná kuchyně, grill bar, italská restaurace, švédské stoly uzpůsobené pro děti i dospělé a možnost ochutnat místní lahůdky, jako je třeba bryndza nebo kapustnica.

Dopřejte si jedinečný saunový rituál

Vodní park Bešeňová se pyšní jedním z největších saunových světů na Slovensku - Harmónia Wellness&Spa, který nabízí unikátní saunové, vodní i peelingové procedury v 50 parních, vodních a masážních saunách a procedurách.

62c6e4451fbe4obrazek.png

Tento holistický saunový svět spojuje 4 základní elementy života – vodu, oheň, vzduch a zem. Tímto spojením zaručuje dokonalý relax pro tělo, duši i mysl. Najdete tady dokonce Saunový dóm s kapacitou až 100 osob. Dominance dřeva, kamene a všudypřítomné vody, která je doladěná hrou světel a zvuků, vám zaručí úžasný relaxační zážitek. Po saunování je k dispozici krásný ochlazovací bazének a pro ještě větší odpočinek jsou zde dvě venkovní vířivky ukryté mezi keři a květinami v zahradě.

62c6e430d0274obrazek.png
Takhle si vířivku užívala modelka Jana Doležalová.

Pomyslnou třešničkou na dortu v saunovém světě jsou pravidelné denní i noční saunové rituály, které prostě musíte zažít. Jde o výjimečné zpestření saunování, které si pro vás připraví zkušený saunamaster. Ten vám pomocí víření horkého vzduchu ručníkem, rozpouštěním ledu s aromatickou složkou na žhavých kamenech a tanečně-hudební show odhalí úplně novou dimenzi saunování.

Všechno na jednom místě!

Vodní svět Bešeňová je vhodným místem pro ty z vás, kteří rádi přijedou na jedno místo a tam mají veškeré vyžití, které je jen napadne – zábavu, odpočinek, atrakce pro děti nebo třeba večerní hudební program, dobré jídlo, bary i chill zónu či ranní jógu. A přesně tohle všechno tady najdete. Pokud byste si ale přeci jen chtěli vyrazit na výlet, máme pro vás pár tipů, co v Tatrách rozhodně vidět!

Naše články

Reklama