Tuto neděli spustí TV Prima novou talk show Veroniky Žilkové Pustit žilou. „Veronika ve svém pořadu přivítá vždy tři hosty ze světa kultury, sportu, politiky, případně i zajímavé lidi z „normálního“ života,“ řekla nám Irena Maňáková, PR manager TV Prima.

V prvních dílech se představí například Jiří Čunek, Jan Tuna, Kateřina Neumannová, Zuzana Belohorcová, „mistr facky“ Miroslav Macek a mnoho dalších. Hosty bude pokaždé spojovat jedno téma, které mají společné, aniž by si to uvědomovali. „Chceme, aby se k tématům vyjadřovali všichni přítomní hosté. Veronika Žilková má dar propojit v diskusi více lidí, což není jednoduché. Nestane se tak, že by některý z hostů mlčky přihlížel dalším rozhovorům,“ prozradila vedoucí projektu Klára Balvínová.
 
Pustit žilou rozhodně nebude vážnou talk show o vážných problémech. Veronika Žilková provede diváky touto talk show způsobem sobě vlastním. „Příprava na natáčení Pustit Žilou mi otevírá nové obzory. Například o doktoru Mackovi jsem studovala materiály dva dny. Musím být na své hosty připravená, aby se nestalo, že mě dostanou,“ řekla Veronika Žilková. „Hledám hosty, kteří jsou v nějakém konfliktu, a ti si pak navzájem pouští žilou. Hádka je totiž očistná a ozdravná metoda. V podstatě je to jediná možnost jak se o těchto lidech dozvědět něco nového a nečekaného,“ dodává Žilková.

„Chci ukázat, že jsou i lidé, kteří toho v životě hodně dokázali, ale málokdo to o nich ví. Naopak o někom máme díky médiím mnoho informací týkajících se jednoho tématu, ale přitom netušíme, jaký je to vlastně člověk, co ho baví, čím je zvláštní. V Pustit žilou se to dozvíte – a mnohdy nebudete věřit vlastním uším,“ slibuje moderátorka.

V pořadu také zazní oblíbený vox populi, neboli to, co si o daném tématu nebo otázce myslí občané. „Zajímá nás názor lidí, proto jsme se rozhodli pořad ozvláštnit anketou z ulice. Reakce veřejnosti pak budou konfrontovány přímo ve studiu s názory našich účinkujících,“ řekla Klára Balvínová.

„Mluvené slovo v pořadu Veroniky Žilkové je pro zpestření střídáno živou hudbou v podání beat-boxové kapely Beat Burger Band,“ Dodává Irena Maňáková.

Těšíte se? Je někdo, komu byste chtěla pustit žilou?

Reklama