valentyn

Svátek zamilovaných, Svatý Valentýn, nás stále rozděluje na dva tábory: Jeden ho naprosto ignoruje, druhému se naopak líbí. První tábor může tento článek přeskočit, druhý nechť rozklikne. Najde v něm inspiraci na valentýnskou „výzdobu“ bytu.

Kdybyste se mě zeptali, jestli jsem vzala Valentýna na milost, odpověděla bych slovy svého prozíravého muže. „Nemusím Valentýna slavit jeden den, mám ho přece celý rok.“ Ale kdybyste chtěli vážně vědět, co si o tomto svátku myslím, řekla bych, že by se určitě našly méně smysluplné. Projevů lásky není nikdy dost. A má-li to být zrovna 14. února, proč ne.

Jediné, co mi vadí, je konzumní přemíra kýčovitosti, která tento svátek zbytečně degraduje a je vodou na mlýn všem škarohlídům.

Valentýn se dá oslavit bez povrchní okázalosti, a pokud se vám líbí jeho symboly, můžete je využít třeba jen v drobnostech.

Srdíčko je typickým symbolem lásky a hodí se nejen na Valentýna. Může se stát zajímavým dekorem, který působí mile a sympaticky. Jak by se vám líbily třeba tyto polštářky?

BUTLERS

Nebo inspirace na valentýnskou snídani? Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem.

Záleží už jen na vás, jestli zvolíte známou červenobílou kombinaci, nebo něžnější růžovou. Obojí se k Valentýnu hodí a vykouzlí romantickou náladu.

Podívejte se do fotogalerie a zkuste načerpat inspiraci, nejen na krásně prostřený stůl, ale i drobné dárečky.

Zdroj foto: Facebook Butlers, Vintage home

Čtěte také:

Reklama