Máte pocit, že vás ponurá podzimní nálada pronásleduje na každém kroku? Najednou se vám zdá všechno smutné, šedivé a bezbarvé? Měla bych pro vás inspiraci. Obklopte se barvami.

Poslední dobou řeším stejný problém. Nevím, jestli je to tím počasím, ale můj byt mi připadá studený, strohý, až moc minimalistický a stále přemýšlím o tom, čím ho zpestřit, prozářit, rozsvítit. A jako na zavolanou mi přišly do pošty fotografie těchto nádherně barevných židlí. To je přesně ono, co to chce. Zářivě barevný akcent vám zvedne náladu. A navíc plast je teď zase v módě. Co vy na to?

oranž

fialová

pink

Jak by se tyhle židličky v jedovatých barvách líbily vám? Dala byste si něco takového do bytu? Nebo vás to zvedá ze židle?

Více ZDE

Nezapomeňte, že si dnes hrajeme na Popelky!

Naše drahé čtenářky, dnes jsme pro vás připravili hru na Popelku. Budeme se bavit tím, co nám dnes cvrnklo do nosu. To znamená cokoli zajímavého, legračního, hloupého, nebo k naštvání, co nám dnešní den přinesl. Zakoply jste dnes při nastupování do autobusu? Rozesmál vás sousedovic pes či vám spadl krajíc od snídaně namazanou stranou na koberec? Koukli jste ráno z okna a ono bylo ozdobené havraním „lívancem“? Pojďme si povídat o našich dnešních zážitcích. Komu se nechce psát, ať popadne foťák a pošle výmluvný obrázek s POPISKEM, abychom i my ostatní věděli….

Na vaše odpovědi a fotky se těšíme na mailové adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama