Zima je někde ve své půlce, ale spousty z nás se již těší na příchod nového ročního období. Zpříjemněte si čekání na první jarní dny a vyrazte do Fashion Arena Prague Outlet, českého největšího outletového centra. Zde na vás kromě úžasných slev čeká i svěží móda plná barev.

Jaro je snad tím nejhezčím obdobím vůbec. Po dlouhé zimě se jej nemůžeme nabažit. Ovšem, aby stále ještě chladnější dny byly příjemnější, pusťte do svých šatníků opět módní kousky plné pestrých odstínů a vzorů, ty totiž k tomuto času neodmyslitelně patří. Letošní sezóna se opět neobejde bez květinových potisků, modrých a oranžových tónů. Nezapomínejte ani na potřebné doplňky, které jsou nutností každého outfitu.

Jarní barvy navíc nejsou limitovány pohlavím. I pánské oblečení může být ve výrazných barvách. Pokud jsou pánové kolem vás umírněnější, co se týká barev, doporučte jim alespoň nějaký pestrobarevný doplněk – pásek, hodinky či nápadité a veselé ponožky. To vše můžete nalézt již za pár dnů ve Fashion Areně. Největší outletové centrum u nás nabízí zboží více než 200 světových značek a to vždy se slevou 30 – 70 %.

Jarní tipy z Fashion Areny naleznete ve fotogalerii.

Více na www.fashion-arena.cz.

Reklama