Svěřit se do rukou vizážistky nevyžaduje takovou odvahu, jako do rukou kadeřnice – líčidla se dají snadno odstranit. Ale souhlasit se zveřejněním svých fotografií „před“ a „po“, to už je jiné „kafe“…

Sympatickou čerstvou padesátnici inspirovaly zřejmě mé proměny v našem magazínu a rozhodla se, že to také zkusí. O sobě uvedla, že pracuje jako profesionální chůva a jejím největším koníčkem je zlatý retriever Barney. Ráda pracuje na zahrádce, a tak není divu, že dobrá nálada a pohoda z ní přímo čiší. Svou pleť a líčení příliš neřeší – dětičky a pejsek profi make-up evidentně neocení.

1

Přesto se každá žena potřebuje umět krásně upravit a je dobré vědět, jak postupovat, jaké volit pro svůj typ barvičky a jaké druhy líčidel je třeba mít doma. A to chtěla 1anicka zjistit. Snad jsem ji inspirovala k vlastním pokusům.

2

Vlasy jsem pouze rozčepýřila a naaranžovala do obličeje. Ženám středního věku s krátkým sestřihem totiž sluší vždy více „rozcuch“, než příliš uhlazený účes.  

3

Čtenářka se krásně smála, takže věřím, že se cítila dobře, což je při proměně to nejdůležitější. Zapózovala podle mých pokynů jako zkušená modelka ze všech možných stran:

4

Každý měsíc můžete na našich stránkách najít proměny žen všech typů i věku, provedenou pouhým nalíčením beze změny účesu či oblečení. Pokud máte chuť vyzkoušet ji i Vy, máte možnost! Napište mi na z.hainallova@seznam, stejně jako to udělala 1anicka.

Čtěte také:

Reklama