Vše o pusinkové soutěži najdete na této stránce zena-in.cz/pusinky

Výherci osmého soutěžního týdne – podmínka získání stříbrné pusinky

5 balíčků produktů značky MIX-TEE získávají:

  • bive
  • Kanárek3
  • miuka
  • Piccolinis
  • velberl

5x balíček produktů značky MIX-TEE v hodnotě 500 Kč

5c87a14b692e8obrazek.png

BASILUR VIRGIN NATURE – CHEER UP - Bylinný čaj, porcovaný

Odpočiňte si s „šálkem léta“. BASILUR Virgin Nature Cheer Up obsahuje směs ingrediencí, které rozzáří vaše smysly a zatím, co se tělo plní živinami, nabudí vaši pozornost a nastartuje produktivitu. Lahodná chuť červených jablek, které mají antioxidační vlastnosti, pomáhají posílit imunitní systém. Dále napomáhají v boji proti únavě a zlepšují udržení pozornosti. Ibišek, okvětní lístky růží a šípek dodávají směsi přirozenou sladkost. Tento čaj pomáhá udržet přirozenou hladinu krevního tlaku v těle. Speciální kombinace přírodních bylin a ovoce byla připravena s důrazem na celkovou duševní pohodu. Přirozená schopnost použitých ingrediencí eliminovat toxiny pomůže udržet rovnováhu v těle. Nabízí vám bezkofeinovou cestu k udržení síly a energie ke zvládnutí každodenního shonu.

5c87aeb086a2eobrazek.png

Složení: jablko, ibišek, šípek, růže, ostružina, citronová tráva, rozmarýn, šalvěj, grepová kůra, pomerančová kůra, mandarinková kůra, přírodní aroma (mandarinka, pomeranč)

Obsah: 20x 2g pyramidových sáčků

BASILUR VIRGIN NATURE – STRESS RELEASE - Bylinný čaj, porcovaný

BASILUR Virgin Nature Stress Release nabízí příjemnou čajovou směr, která perfektně doplní jakékoliv jídlo a pomáhá řešit zažívací potíže. Vitamíny a výživové vlastnosti každé z obsažených surovin napomáhají cítit se vesele a pozitivně. Vychutnejte si šálek čaje plný přírodních látek. Doporučená doba podávání je večer z důvodu relaxace pro unavené tělo a mysl. Máta pomáhá zmírnit příznaky dýchacích problémů. Heřmánek je známý pomocník při léčbě nespavosti a zároveň je schopný urychlit hojivé procesy a snížit riziko vzniku cukrovky. Listy ostružin jsou přírodním léčivem, používaným odedávna k léčbě běžných onemocnění. Tyto přírodní ingredience mají dohromady schopnost chránit váš imunitní systém. Sladké aroma medu dokonale ladí s každou složkou směsi a dotváří tak jeho jedinečnou chuť.

5c87aed08b07eobrazek.png

Složení: heřmánek, máta peprná, ostružina list, přírodní aroma (med)

Obsah: 20x 1,3g pyramidových sáčků

Jardin Americano Crema

5c87af0ca2629obrazek.png

Jardin Americano Crema je pražená, mletá směs kávy Arabika a Robusta z Jižní a Střední Ameriky. Obsah: 75 g

Jardin Mont Blanc

5c87af1777cd1obrazek.png

Jardin Mont Blanc nabízí možnost vychutnat si dokonalý šálek pražené, mleté kávy. 100% Arabika. Obsah: 250 g

Všechny druhy čajů, káv a další produkty značky MIX-TEE zakoupíte v prodejnách: MIX-TEE Jungmannova 25/13; MIX-TEE Arkády Pankrác; MIX-TEE Centrum Černý Most nebo na www.caje-mixtee.cz .

Důležité: Podívejte se, zda máte ve svých profilech vyplněnou adresu a telefon. Tyto údaje jsou důležité pro odeslání výhry, a pokud je nemáte vyplněné, výhra není možná.

Čtěte také: PRAVIDLA PUSINKOVÉ SOUTĚŽE

Reklama