Ahojky žínky-in,

jsem už nějaký ten pátek vdaná a pár známostí jsem před manželem také měla, takže jsem si nějaké to líbání vyzkoušela. Od nevinného políbení našpulených rtíků ve školce, až po oblizování jazykem „až za ušima", které zrovna nemusím. Nebudu tu ani rozebírat líbání a zdvořilostní pusy při různých návštěvách.

Ale tu NEJ NEJ pusu jsem dostala zrovínka minulý pátek. A jak k tomu došlo?

Ten pátek jsem pekla borůvkový piškot. Při kontrole průběhu pečení jsem si dřepla před troubu a přisedl si ke mně 1,5letý syn. Když se peče, tak ho trouba fascinuje, protože to vevnitř svítí a vidí, co se děje. Jelikož už ale zkusil, že to pájí", tak se před ní uvelebuje pouze se mnou.

Seděli jsme takhle pár minut a koláč už musel ven. Tak jsem ho zvedla a říkám: A teď už padej". Na to se otočil a vlepil mi pusu. První v jeho životě, kterou dal sám od sebe. Byla trochu uslintaná, ale v tu chvíli mi to vůbec nevadilo. Zůstala jsem překvapením sedět. A hned jsem dostala další. To byly ty nejsladší pusinky mého života.

A když přišel táta z práce, tak si také přišel na své. Jako překvapení dostal od syna pusu na přivítanou (také první) a ode mne borůvkový koláč, který jsem vytáhla z trouby akorát včas.

Jako bonus posílám fotku našeho Šmudly. Jen ta Sněhurka a zbývajících 6 trpaslíků nám ještě chybí.
 
Hezké odpoledne
 
Julie75


Děkujeme za nádherný příspěvek i za fotku :).

A co Vy, ženy-in? Vzpomenete si na tu svou nej"? Napište nám o ní na redakce@zena-in.cz!

Reklama