Díky výzkumu veterinářů a expertů na výživu vzniklo krmivo Purina ONE. Dopřejte své kočce prožít zdravější a šťastnější život!

 

Značka Purina se na našem trhu prezentuje již léta zejména svou kvalitou. Protože potřeby koček se liší s ohledem na jejich věk a životní styl, nabízí Purina ONE řadu výrobků odpovídající jejich různým potřebám. Když budete krmit pravidelně výrobky Purina ONE, bude váš domácí mazlíček stále ve výtečné kondici dnes i v následujících letech. Rádi bychom vám proto představili nové krmivo Purina ONE pro kočky.

 

Proč právě Purina ONE?

To, jak vaše kočka vypadá a jak se chová, ukazuje na její celkový zdravotní stav. Díky podávání krmiva Purina ONE uvidíte zřetelné výsledky na zdraví vaší kočky a přispějete k tomu, aby její tělo bylo ve skvělé kondici. Purina ONE je totiž připravena z vysoce kvalitních surovin tak, aby poskytla vaší kočce veškerou nezbytnou výživu, kterou potřebuje pro svůj dobrý zdravotní stav. S Purina ONE vidíte, že se vaše kočka těší výbornému zdraví, které si udrží i v následujících letech.

 

Purina ONE

je 100% kompletní granulované krmivo pro kočky, které jim zajistí výtečnou kondici dnes i v následujících letech. Krmivo Purina ONE vyvinuli veterináři a experti na výživu společnosti Purina a je výsledkem více než 75 let zkušeností v péči o zvířata a jejich výživu. Ideální kombinace skvělé chuti a nejnovějších poznatků nutriční vědy pomůže vaší kočce prožít dlouhý a zdravý život.

 

Co obsahuje Purina ONE?

Nejdůležitější složkou Purina ONE je maso nebo ryby, které vaší kočce dodávají vysoce kvalitní proteiny a energii.

Krmivo je bohaté na rýži, snadno stravitelné sacharidy a další vysoce kvalitní složky, takže vaše kočka účinně vstřebá vyšší procento nezbytných vitaminů a živin. Získá tak ze své stravy skutečně maximum. K tomu, díky pečlivě zvoleným, vysoce kvalitním složkám, jako je například losos, kuřecí, hovězí nebo krůtí maso, si můžete být jisti, že si vaše kočka vychutná každé sousto.

 

Z výrobků Purina ONE si vybere každá kočka

Všechny výrobky Purina ONE jsou dodávány v praktických uzavíratelných baleních, která napomáhají udržovat jejich čerstvost. Naši experti na výživu společně se zkušenými veterináři pamatovali nejen na dospělé kočky, ale i na koťata a samozřejmě i na to, že každá kočka je v životě jinak aktivní, může mít velice citlivé zažívání, žije v jiných podmínkách, je nebo není kastrována... Proto vznikla celá řada Purina ONE.

 

Purina ONE Junior  pro koťata od odstavení do 12 měsíců.

Vzhledem k rychlému růstu a vysokému výdeji energie potřebují koťata speciální výživu. Purina ONE Junior splňuje vysoké požadavky na optimální růst a rozvoj imunitního systému.

 

Purina ONE Adult – pro dospělé kočky pro udržení dobré kondice.

Purina ONE Adult je připravena z vysoce kvalitního masa, drůbeže a ryb, a kočkám poskytuje veškeré nezbytné živiny. Protože kočky mají rády rozmanitost nabízí Purina ONE chutnou řadu ve třech příchutích – kuře, losos, hovězí.

 

Purina ONE Sensitive – speciální složení pro potřeby koček s citlivým zažíváním.

Dietní problémy koček jsou často způsobeny tím, že zvířata nesnášejí určité proteiny. Receptura

Sensitive podporuje potravní snášenlivost a je zdrojem rozpustné vlákniny, která napomáhá vstřebávání živin. Díky vysoké kvalitě jednotlivých ingrediencí je vyvinutá receptura chutná a podporuje optimální trávení a ideální konzistenci stolice.

 

Purina ONE Sterilcat – složení určené speciálně pro sterilizované a kastrované kočky.

Sterilizace vyvolává změny, které mohou vést k nadváze a častějším problémům močové soustavy. Purina ONE Sterilcat má speciální složení s obsahem minerálů pro kontrolu moči a usnadňuje regulaci váhy.

 

Purina ONE Indoor – složení navržené speciálně pro potřeby koček chovaných v bytě.

Kočky chované v bytě  jsou přirozeně méně aktivní a mají omezený kontakt s přírodou. To vede k přílišnému nabírání na váze a omezenému příjmu přírodních vláknin. Při čištění jazykem polykají chlupy, ty se jim hromadí v žaludku a tvoří chomáče, které mohou být příčinou poruch trávení a příjmu potravy.

 

Máte nějaké zkušenosti s krmivem Purina ONE?

Reklama