Značka Narciso Rodriguez představuje čistě návykovou vůni for her PURE MUSC eau de parfum, která je inspirovaná původní vůní for her a nese si sebou již tradiční podpis a tím je pižmo, čímž dosahuje opojného výsledku. K dostání ve velikostech 30 ml, 50 ml a 100 ml.

For her PURE MUSC píše další kapitolou již započatého příběhu objevující dualitu velmi smyslným způsobem. Odkazuje na moderní ženou plnou vášně, síly, její energii a čistého ducha. Představuje čistou krásu a čistou smyslnost.
5c7cfd062ccf8obrazek.png

Touto novou vůní jsem chtěl zdůraznit dualitu ženy, její oduševnělost, vnitřní krásu, ale také určité temné prvky a zranitelnost, to vše dohromady je to, co dělá ženu zajímavou.Narciso Rodriguez

Jedinečná vonná kompozice představuje duální povahu ženy. Vznešené srdce parfému je posíleno o bílé květy, které představují jemnost, zatímco dřevo kašmeranu dodává hřejivý pocit. Jedná se o vysoce návykovou vůni, která dráždí smysli a příjemně zahalí celé tělo.

Jedná se o provokativní hru čistoty. Vůně, kterou je možné lehce vrstvit s jinými vůněmi řady for her a stává se tak mnohem osobitější, intimnější a nezapomenutelnou. For her PURE MUSC je prostě neodolatelná.

Černobílý flakon odráží dualitu ženy, zároveň znázorňuje čisté linie. Návrhář a tvůrce Narciso Rodriguez sám o sobě řekl, že myslí černobíle, to byl vždy jeho výchozí bod, od kterého se odrážel. Černá barva představuje tajemství, zatímco bílá ztělesňuje čistotu a spolu dohromady vytvářejí nádherné příběhy. Myšlenka duality, její nejednoznačnost, romantika a racionálnost zároveň.

S modelku Julií, která je tváří vůně, jsem se setkal pře pár lety, kdy teprve začínala svoji kariéru a okamžitě jsem věděl, že je tak speciální, přesné ztělesnění této vůně. Doufal jsem, že se jednoho dne stane naší múzou.Narciso Rodriguez
5c7cfd1e1a713obrazek.png

Múza vůně for her PURE MUSC, Julia Bergshoeff, ztělesňuje definici moderní ženy, zobrazuje sebevědomí, jemnost a inteligenci.

  • for her Fleur Musc EDP 30ml/1 690 Kč
  • for her Fleur Musc EDP 50ml/2 490 Kč
  • for her Fleur Musc EDP 100ml/3 350 Kč
Reklama