Dvacáté pokračování série o agentu 007 Jamesu Bondovi Dnes neumírej se stalo podle dosavadních komentářů přelomovým a nastolilo tak novou cestu 007 do 21. století. James Bond však stále zůstává sám sebou a i s jeho klasickým „Protřepat, nemíchat!“. V tomto pokračování filmové série o agentovi 007 nastupuje na scénu nová vodka Jamese Bonda – Finlandia Vodka na pozadí krásného ledového paláce na Islandu.
Spojení nového filmu s ledem v mnoha podobách (Miranda Frost, honičky na ledu, ledový palác) tak po celou dobu připomíná divákovi neodolatelnou chuť vodky na ledu, ať už čisté, nebo v podobě Bondova známého koktejlu.
Až do poloviny února se můžete na 250 místech (bary, hospůdky, restaurace…) po celé České republice setkat s Bond girl & guy. Ti umožní každému, kdo ochutná Finlandia Vodku, přenést se do světa agenta 007 a zastřílet si na speciální laserové střelnici nebo svůj žeton za drink z Finlandia Vodky, po správném zodpovězení otázky, vyměnit za jednu z lákavých cen.

Pokud jste právě teď dostali chuť po vzoru Jamese Bonda na nějaký výborný míchaný nápoj, tak si nechte poradit od barmana Martina Smolného, který se loni umístil jako druhý na pátém ročníku mezinárodního Finlandia Vodka Cupu v Laponsku. Podle něj jsou novým trendem pro rok 2003 nápoje zvané caipirosky. Jedná se o koktejly na bázi vodky a čerstvého ovoce, do kterých se přidává ledová tříšť a hnědý třtinový cukr.

Frozen Cranberries
Ingredience: 4 cl Finlandia Cranberry, 2 cl brusinkového sirupu Airelles, ½ čerstvé limetky, hnědý třtinový cukr, 6 - 8 čerstvých polárních brusinek.
Příprava: Všechny přísady nalijeme přímo do sklenice. Ozdobíme plátkem citrónu, limetkou a brusinkou. Provedeme zástřik limetou.

Sibelius
Ingredience: 3 cl Finlandia Cranberry, 2 cl malinového sirupu Razzmatazz, 2 cl lime juice
Příprava: Protřepeme. Ozdobíme plátkem pomeranče a malinou. Provedeme zástřik limetou.
Reklama