Právě je v plném proudu plesová sezóna. Která žena by na plese nechtěla být krásná a neodolatelná jako Popelka? Ať už se chystáte na ples nebo chcete okouzlit vašeho partnera třeba při romantickém víkendu. Věřte, že s novinkou od Mary Kay určitě zabodujete!

Cestování má tu moc, že vás změní, a stejně tak Pure Dimensions™ Paletka očních stínů. Neodolatelné odstíny a spletitý design této luxusní kolekce vás inspiruje ke hře a objevování díky nekonečnému množství kombinací.

Tyto luxusní paletky neodolatelných odstínů s atraktivním designem vás budou inspirovat ke hře a objevování nekonečného množství kombinací.

MARY KAY® Pure Dimensions™

  • Inovativní technologie zajišťuje syté a dokonalé barvy.
  • Barva je tak čistá, že každý odstín vypadá skvěle na každém tónu pleti.
  • Luxusní a dlouhotrvající – barvy jsou trvalé a neblednou.
  • Složení obsahuje jemně mleté pigmenty, které stínům dodávají hedvábnou jemnost a snadno se mísí.
  • Univerzální odstíny od perleťové po metalickou.

Tyto luxusní paletky neodolatelných odstínů s atraktivním designem vás budou inspirovat ke hře a objevování nekonečného množství kombinací.Inovativní technologie přináší syté a dokonalé barvy.

Barva je tak čistá, že každý odstín vypadá skvěle na každém tónu pleti. Složení obsahuje jemně mleté pigmenty, které stínem dodávají hedvábnou jemnost a snadno se mísí. Každá paletka obsahuje univerzální odstíny od barev s perleťovým nebo metalickým odleskem.

Limitovanou edici MARY KAY® Pure Dimensions™ Paletku očních stínů najdete ZDE