Mastné pánvičky, zaschlé zbytky škrobu po vaření rýže, těstovin nebo brambor? Říkáte si, už je to tu zase? Zdlouhavé otravné drhnutí a ruce, které jsou po umytí nádobí v horké vodě vyschlé jako troud? Tak to být nemusí. Nová generace přípravků Pur Cold Boost  posouvá  mytí nádobí na zcela jinou úroveň. Díky obsahu speciálních enzymů dokáže nový Pur Cold Boost o 50 % lépe odstranit připečené škrobové zbytky než tomu bylo u jeho předchůdce. Navíc je aktivní i při nízkých teplotách. Hravě si tak poradí se všemi nečistotami, zanechá nádobí perfektně čisté a lesklé i bez zdlouhavého odmáčení nebo náročného drhnutí, což ocení jak pokožka vašich rukou, tak i vaše peněženka.

Vylepšená receptura Puru Cold Boost obsahuje aktivní enzymy, které lépe odstraňují připečené zbytky a jiné nečistoty a tvoří základ této nové generace přípravků na mytí nádobí. Aktivní látky v přípravcích Pur Cold Boost pronikají do hloubky nečistoty, kde aktivně působí, na rozdíl od tradičních přípravků na mytí nádobí, které působí jen na povrchu nečistot. Dokáží tak rozbít i velmi odolné připečeniny, jako jsou zbytky těstovin, připálená rýže, nebo zapečené brambory. Díky tomu vás nový Pur Cold Boost dostane na zcela novou úroveň mytí nádobí, což dokazují i provedené laboratorní testy.

Pur

Kromě vypořádání se s mastnotou a připečenými zbytky jídel je nový Pur Cold Boost účinný i ve studené vodě, za což vám bude po mytí nádobí vděčná pokožka vašich rukou. Zároveň každého jistě potěší i fakt, že s touto novinkou můžete i snížit spotřebu teplé vody a ušetřit tak nějaké peníze z rodinného rozpočtu určené na spotřebu energií.

Pur

Cokoli plánujete vařit – maso s bramborem, rybu s rýží, steak a hranolky, nebo jen šťavnaté lasagne – po mytí nádobí nebude po zbytcích jídla ani stopa a nádobí zůstane perfektně čisté a lesklé. Vyzkoušejte nový, vylepšený Pur, který je v porovnání se svým předchůdcem o 50 % účinnější v boji se škrobovými zbytky jídla, a to dokonce i ve studené vodě!

Pur Cold Boost je k dispozici od 1. března 2015 v maloobchodním prodeji ve velikostech 450 ml, 900 ml a 1,35 l za doporučenou cenu 29,90 Kč, 49,90 Kč a 74,90 Kč.

Reklama