naked man

Když chodí muži v létě do půl těla, může to být sexy, ale jsou místa, kam se obnažená hruď prostě nehodí. Potkat při polední pauze cestou na oběd potem čpícího pupkáče s kalhotami na půl žerdi je prostě hnus.

Muži mají oproti ženám výhodu. V létě si klidně mohou dovolit shodit upocené tričko a chodit venku do půl těla nazí. Pravda, skutečný gentleman by se nikdy takového závažného přestupku proti etiketě nedopustil, ale chlap nahoře bez je dnes docela běžný model.

Jsou mužové, kterým toto neustrojení sluší, i tak by měli zvážit, zda je vhodné producírovat se se svým perfektním osvalením, vystaveným na odiv, v pravé poledne centrem největších měst. Co ale považuji za nechutné, jsou potem čpící pupkáči. Je to prostě hnus - zrovna nedávno jsem jednoho takového potkal cestou na oběd: úsměv od ucha k uchu, rozložitý byl do všech světových stran zhruba stejně, kypré tvary na něm hrály ohavnou kompozicí vlnícího se špeku, a že se k vám blíží, bylo na dálku neomylně zjistitelné podle slaného puchu, připomínajícího několik dekád nedobře naložené sardele.

Jak asi vypadal tenhle padesátník ve třiceti? Nezačalo jeho obnažovací období předváděním krásného vysportovaného těla děvčatům? Jestli ano (a lopaty místo dlaní, široká ramena a pevně stavěná kostra), je mi vlastně pána líto, ze samce, po kterém okem lační kdekterá lepá děva, se vypracoval v obtloustlého burana.

Za sebe říkám ne. Móda obnažování mi přijde jako špatný krok - cožpak není daleko krásnější a zajímavější představovat si, jak člověk pod oblečením vypadá? V tom přece tkví erotika. A obnažují-li se muži v létě jen z praktických důvodů - totiž kvůli horku - pak je jejich chování vůči ženám, které musí být zahaleny, ponejvíce nekolegiální, nemyslíte?

Téma dne 7.7.2011: Chlapi nahoře bez!

  • Líbí se vám, když chodí muži na veřejnosti nahoře bez?

Toto je otázka, o kterou běží. Přijdou vám muži nahoře bez sexy? Nebo naopak směšní? Či dokonce nechutní? Ráda obdivujete jejich mužné svaly a pupky? Zkrátka, co si o mužích, kteří na odiv v létě vystavují svůj trup, myslíte? Posílejte mi své názory! Získat za ně můžete luxusní kosmetiku VICHY HOMME pro muže, aby ten váš miláček (ať už nahoře bez, nebo s) byl pořád krásný! Váš text ať je dlouhý, alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu nejpozději do 7. 7. 2011, 14.30 hodin.

A když budete chtít, můžete poslat i svojí originální fotku takového muže! I za tu budete mít šanci na slíbený dárek.

vichyvichy

Reklama