5ae31ec81e2c0obrazek.png
Sada výrobků Nu Skin Clear Action
díky svým účinným látkám dokáže odstranit současné nedostatky pleti, zakrýt známky dřívějšího akné a zároveň udržuje pleť čistou a mladistvou. Pro dosažení maximálního efektu se doporučuje používat nejprve čisticí přípravek, který odstraňuje vrstvu odumřelých buněk a mastnoty, a čistí pleť do hloubky. Pro zklidnění se doporučuje používat tonikum z této kolekce. Sérii doplňují denní a noční krém - Clear Action Day Treatment a Night Treatment.

Nu Skin Clear Action denní krém obsahuje výtažek z bílého čaje, který je považován za jeden z nejsilnějších antioxidantů a pomáhá obnovit přirozenou odolnost pokožky. Kyseliny salicylová a mandlová dokážou odstranit nehezké skvrny.
5ae31eb52ad79obrazek.png

Důležitou součástí nočního krému je kyselina alfa lipoová, která pomáhá zlepšovat vzhled nerovných textur a zmírňuje barevné změny na kůži, které jsou příčinou předchozího výskytu pupínků. Další složka – retinol - pracuje na vyhlazování a vyrovnávání tónu pleti.  Kyselina salicylová pak proniká do pórů a předchází vzniku většiny pupínků.

Více informací naleznete na těchto stránkách:

Reklama