V nedávné době se na trhu objevil nový e-shop specializovaný na vše puntíkované. Nově jsme se s e-shopem domluvili na speciálním zvýhodnění pro naše čtenářky. Podívejte se na naši inspiraci!

e-shop

Všechny registrované návštěvnice webu získávají doživotní slevu na eshopu 10 %. Navíc pokud si cokoliv zakoupíte do 25.6. tak můžete využít speciální voucher pro čtenářky Žena-in, na slevu ve výši 20 %. Jednoduše zadejte při vašem nákupu slevový kupón ZENA.

kniha

Putníkovaný eshop je svým způsobem unikátní na českém trhu. Důkazem může být i první měsíc ostrého provozu, kdy na web zavítalo více jak 20 000 návštěv nadšenců do všeho puntíkovaného.

sukne

Za svůj dosavadní úspěch tento eshop vděčí zejména úzce profilované nabídce a detailnímu výběru sortimentu na straně provozovatelů. V tomto ehopu tak naleznete profilovaný výběr stylových, ale cenově dostupných značkových dámských kabelek, letní dámské šaty, letní dámské sukně či krásné doplňky od deštníků po designové polštářky.

saty

Poslední novinkou a největším hitem sortimentu jsou zejména kvalitní kabelky značky LYDC. Sortiment sukní a šatů se skládá zejména z nabídky módní značky Lindy Bop, která oživuje retro a vintage módou.

V současné době probíhá časově neomezená akce, která zvýhodňuje registrované uživatele eshopu. Každý registrovaný uživatel eshopu získává doživotní slevu 10% na všechny uskutečněné nákupy.

kabelka1

I když je nyní eshop úzce profilovaný, jeho zakladatelé zvažují postupné rozšíření. Tereza Kovárníková, spolumajitelka, k tomu dodává: „Nesnažíme se za každou cenu mít v nabídce tisíce nekvalitních a nepěkných výrobků. Naopak se snažíme šetřit čas našich návštěvníků a nabídnout jim opravdu jen to nejlepší, co je na internetu k mání a co projde naší módní cenzurou. Věříme, že toto naši klienti ocení.“

Reklama