5e298173aab96obrazek.png
Pokud si při představě puntíků vybavíte copatou školačku, anebo třeba myšku Minnie, tak na to hned zapomeňte. Puntíky se totiž řadí mezi top trendy pro nadcházející sezonu. A máme štěstí, obchody se tímto vzorem začínají plnit, a tak už si tento veselý trend můžete pořídit nyní.
5e29821477200obrazek.png
5e2982c658cf1obrazek.png
Hlavním pravidlem, jak puntíky nosit, je ladění zbytku outfitu s mírou a motto „méně je více“. Může si je obléknout klidně studentka vysoké školy, stejně tak žena ve vysokém postavení na pracovní schůzku.

Puntíkatá pravidla

Nejčastěji se v sezoně jaro/léto setkáte s nesmrtelnou černobílou kombinací, odvážnější z vás mohou klidně sáhnout i po takových barvách, jako je růžová, žlutá nebo třeba modrá. My fandíme první zmíněné dvojici. Proč? Dobře se kombinuje, ladí do business stylu, ale klidně i na rande. Sluší jí mix s kovy (zlatými i stříbrnými) a neuškodí jiný barevný akcent. Ale pozor, zapomeňte na červenou, takové kombo je příliš prvoplánové. Co takhle spíše béžová, šedivá nebo zmiňovaná růžová?
p1.jpg

K šatům s tímto vzorem nazujte černé neprůhledné punčošky a kozačky, které budou končit výš než lem sukně, krásně tím opticky protáhnete vaši postavu. Outfit doplňte elegantním kabátem, huňatou šálou a třeba šik černou čepicí.
p2.jpg

Puntíkatou sukni naopak „rozbijte“ něčím neutrálním. Nechte ji dominantním prvkem a klidně si k ní vezměte tolik trendy vintage tričko s potiskem (třeba vaší oblíbené hudební kapely). Střídmější z vás mohou sáhnout po jednobarevném tenkém roláčku nebo basic tričku s výstřihem do V.
p3.jpg

Kalhoty s puntíky už jen tak někdo nepřehlédne a vyžadují odvahu. Nic nepřehánějte a bez přemýšlení je slaďte s bílou košilí. Do práce jako stvořené!
p4.jpg

Také si přečtěte:

Reklama