Chladné dny se pomalu blíží, a tak chtě nechtě musíme zapátrat v šatníku, co začít nosit, abychom se zahřáli. Naším skvělým tipem v rubrice Styl jsou "punčocháče s termostatem", které jistě oceníte!!!!  

 

 

Marks & Spencer exkluzivně představuje a zároveň nabízí neprůhledné punčocháče Bodysensor*, které jsou vyrobeny z unikátního, dvojitě vrstveného vlákna s obsahem nylonu Tactel*.

Punčochové kalhoty Bodysensor* od Marks & Spencer - "punčocháče s termostatem" - nabízejí ženám maximální možné pohodlí.

Výjimečnost punčochových kalhot Bodysensor* spočívá v tom, že přizpůsobují a vyrovnávají teplotu odpovídající aktuálnímu stavu teploty dolních končetin po celý den. Když se tělo příliš zahřeje, dvojité vlákno nylonu Tactel odvede vlhkost, vysuší povrch pokožky a udrží končetiny v chladu. Naopak, pokud se nohy příliš ochladí, stejný princip teplo zadrží a zajistí, aby končetiny zůstaly v teple a pohodlí.

IAN MORRIS, technolog dámského punčochového zboží, říká:
"Mnoho zákaznic zdůrazňuje, jak jsou punčocháče Bodysensor* měkké. Nemohou uvěřit, že něco tak technicky dokonalé může být zároveň tak pohodlné. Když uvážíme, čím je zboží Bodysensor* jedinečné - schopnost udržovat dolní končetiny v teple, když je zima, a ochlazovat, když je horko - Marks & Spencer skutečně nabízí produkt, který dokonale drží krok s vysokými nároky současnosti."

Síla a hřejivost Bodysensor punčochových kalhot je uváděna v jednotce DENIER. Čím vyšší číslo, tím silnější a také teplejší punčochové kalhoty. V nabídce jsou punčochové kalhoty Bodysensor* 40, 50, 60 a 100 DENIER.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Body & Leg Shaper 40 DENIER nabízí přiměřeně zesílený okraj a navíc zpevnění břišních partií a podporu hýžďových svalů.

Bodysensor* punčochové kalhoty byly Radou pro design výrobků v rámci akce "Propagace britské inovace" odměněny statusem "Výrobek roku 2000".


*TACTEL je jemné syntetické nylonové vlákno s vlastnostmi hedvábí. Jde o měkký, splývavý materiál s leskem. Výhodou je, že většina výrobků z materiálu Tactel se může prát v pračce a sušit v sušičce).

 

Zajímá vás nová kolekce? Pak se můžete těšit na další připravované články a na soutěž? Ve které budete moci vyhrát krásný dárek od Marks & Spencer!

 

Více informací na http://www.marks-and-spencer.cz/

Reklama