5bbb48c2e101eobrazek.png
Za vznikem Atelieru New Regime (ANR) z Montrealu stála v roce 2009 vášeň pro módu a touha po sebevyjádření. Láska k umění, designu, fotografování a pouliční kultuře proto brzy přeměnila tři snílky ve skupinu kreativců, jejichž cílem je nabízet designové streetwearové kousky, v nichž je patrný vliv motosportu. Móda z dílny ANR vyniká výraznými texty a nápadným používáním oranžové barvy.
5bbb47b6aaec8obrazek.png
V debutové kolekci podzim/zima 18 se klasické střihy a siluety značky PUMA převlékly do originálního stylu od ANR – ať už jde o ikonické tenisky Suede, futuristicky laděné tenisky TSUGI Jun, nebo „ugly sneakers“ Thunder. Celou kolekci charakterizují masivní podešve, reflexní prvky a velká neoprenová loga. Tato unisexová kolekce obsahuje řadu oblečení a obuvi, jež vyniká sportovně laděnými detaily. Perfektní zateplení v chladném počasí zaručí kalhoty PUMA x ANR Pants a bunda PUMA x ANR Jacket s výrazným logem na bočním švu. Mráz si na vás nedovolí, když obléknete dlouhou bundu se zimním maskáčovým potiskem PUMA x ANR Outerwear. Nechybí také doplňky, jako jsou rukavice, batoh nebo kukla.  
5bbb48978a57fobrazek.png
5bbb487a60fe5obrazek.png
 
Kolekce bude globálně dostupná od 5. října v eshopu PUMA.COM. V ČR ji bude možné zakoupit od poloviny října u Trendsetter, Footshop a Queens.
5bbb478c30e50obrazek.png

Reklama