Zajímalo nás, jak jsou jako uživatelky bezdýmných zařízení spokojené s novinkou PULZE 2.0, která nyní nabízí vylepšené technologie, prodlouženou dobu užívání, větší kapacitu baterie a zároveň si zachovává jednoduché používání i autentický zážitek.

6448fa85e6c28obrazek.jpg

Renata
S cigaretami jsem skončila před rokem a od té doby používám pro přísun nikotinu bezdýmné zařízení, které jen zahřívá tabák, nic nespaluje, tudíž je pryč nepříjemný a smradlavý dým. Ráda zkouším nová zařízení, tak mě zajímalo, jaký je PULZE 2.0. Líbí se mi barevné varianty, ze kterých si můžu vybrat a to, že mi tato novinka déle vydrží. Oceňuji i to, že baterie je u tohoto modelu větší, takže ho nemusím tak často nabíjet. Dobře se drží v ruce, mám ráda svůj rituál, kdy si dám kávu a zařízení použiji.

Karolína
Vystřídala jsem několik moderních alternativ a jsem ráda, že mám možnost používat vychytanou „náhražku“ za cigarety, která pouze zahřívá tabák. Tyhle moderní věcičky jsou opravdu vhodnou variantou pro takové „závisláky“ jako jsem já. Jaké je nové zařízení PULZE 2.0? Pro mě je důležité, že ho mohu mít neustále při sobě – ať už v kabelce, v kapse u kalhot nebo v kapse u bundy či kabátu. Ideálně mám zařízení víc, abych se nemusela bát, že ho nemám po ruce (jeden mám doma a druhý u sebe). Z barevných variant jsem si oblíbila zařízení Deep Teal v modro-zelené, má moc pěkný design. Určitou výhodou je pro mě také integrovaný nástroj pro rychlé čištění. Mohu si tak zařízení kdykoliv vyčistit, to mi přijde hodně praktické a oceňuji to. Oproti předchozímu zařízení umožňuje PULZE 2.0 díky větší kapacitě baterie prodlouženou dobu užívání. Také když čekám, až se zařízení dostatečně zahřeje, je tato doba velmi krátká, což mě jako uživatele těší.

Olga
K užívání moderních alternativ mě přivedla kamarádka a kolegyně v práci. Už mě nebavilo chodit kouřit sama před kancelář a také jsem viděla, jak je s touto alternativou spokojená. Tak jsem se inspirovala a vyměnila jsem cigarety za moderní zařízení na zahřívání tabáku. Líbí se mi jeho tvar i to, jak hezky padne do ruky. Také barevné varianty jsou nápadité, já jsem fanda Rich Copper varianty. Je příjemné, že se dá prakticky kdykoliv vyčistit, součástí zařízení je integrovaný nástroj pro rychlé čištění. Jakmile se nabije, hned se dá použít.

6448f9f997f03blobid0.jpg

Jaké je nové zařízení PULZE 2.0?
Díky elegantnímu designu a kompaktním rozměrům padne přesně do ruky a vejde se do každé kabelky i kapsy. To je nové zařízení na zahřívání tabáku PULZE 2.0, dostupné ve třech unikátních barvách – Rich Copper, Midnight Mocha, Deep Teal.

Zvýšená kapacita baterie umožňuje každému uživateli více než 25 použití na jedno nabití. Pomocí přiloženého USB-C kabelu, zařízení plně nabijete do 90 minut. Po dobití můžete zařízení okamžitě používat. Díky řešení „vše v jednom“ nepotřebujete žádné další příslušenství.

Praktičnost podporuje také unikátní režim uzamčení. Zařízení se tak nikdy samovolně nespustí a bez obav jej můžete nosit v kapse nebo v kabelce. Integrovaný nástroj pro rychlé čištění vám zajistí i jednoduchou údržbu zařízení, kdykoliv a kdekoliv.

6448fa00aeac6obrazek.jpg

PULZE 2.0 využívá moderní technologii zahřívání Inside-Out, kdy je tabáková náplň v přímém kontaktu se nahřívacím keramickým trnem. Dochází tak k rovnoměrnému zahřátí tabákové náplně. Zařízení dosáhne požadované teploty za 16 respektive 18 sekund podle zvoleného režimu zahřívání. Volit můžete mezi dvěma základními režimy, Intense nebo Mild.

6448fa664ba49blobid0.jpg

Naše články: