Tatjana Nekliudova, Olga Kondrasheva či Irina Denisova, to je jen výčet pár žen, které se i přesto, že jim je 60 + staly modelkami, a úspěšnými. Hvězdou reklam se totiž nemusíte stát jen jako mladičká kopretinka. Trh prahne i po dámách, kterým není už dáááávno 18 let. Například v Rusku naleznete modelingovou agenturu s názvem Oldushka, která má ve svém portfoliu především modelky a modely, kterým je více než 60 let. Samozřejmě zde naleznete i mladší výjimky, jimž je třeba 45 let, ale agentura se s nimi rozhodla podepsat smlouvu, protože vypadají podstatně starší. Teď se již podívejte na zmíněné modelky.

Tatjana Nekliudova, 61 let

Valentina Yasen, 62 let

Irina Belisheva, 70 let

Olga Kondrasheva, 72 let

Nina Ivanovna, 75 let

Irina Denisova, 80 let

Iris Apfel, 96 let

Iris je impozantní dáma, která si rozhodně zaslouží pozornost. Není to sice klasická modelka, ale i ve svých 96 letech je stále k vidění jako tvář žádaných značek. Zmínit můžeme například velmi povedenou kampaň veselých a hravých ponožek Happy Socks. Také se podílela i na tvorbě stylových oděvů a módních doplňků. Iris Apfel není pouze fenomenální módní ikona, ale i designérka. Mimo to je majitelkou textilní společnosti Old World Weavers. Ta měla na starosti například interiér v Bílém domě a to po dlouhé roky. I přesto, že by si ve svém zasloužilém věku mohla užívat klidu a sladkého nic nedělání, Iris je stále aktivní, šmrncovní dáma. Její elán a chuť do života jí můžeme jen závidět.

5a7974aa92b00obrazek.png

Foto: Happy Socks

Yazemeenah Rossi, 61 let

Dámy, řekněte, nechtěla byste vypadat v 61 letech jako Yazemeenah? My tedy ano. Je totiž zkrátka úchvatná. Má postavu, kterou jí může závidět leckterá „dvacítka“. Její tvář sice zdobí pár těch vrásek, ale i tak je stále úspěšnou a žádanou modelkou. Když jí bylo kolem 30 let, objevila se poprvé před objektivem. Její hvězda postupně rostla. Stala se tváří hned několika luxusních značek jako je Yves Saint-Laurent, Hermes či Jil Sander. Zajímavé je i to, že Yazemeenah jí pouze organickou stravu, snaží se nebrat žádné léky, nebarví si vlasy, jak si někteří myslí, a celkově se snaží žít v souladu s přírodou. Možná právě proto vypadá tak fantasticky.

„Ženy umějí zachovat jen jedno tajemství - svůj věk.“
Voltaire (www.citaty.net)

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Reklama