Chcete si prohlédnout kancelář Václava Havla, kde pracoval, přijímal zajímavé osobnosti i odpočíval? Díky Nadaci VIZE 97 Dagmar Havlové budete již brzy moci. I když jen virtuálně.

g

Na stránkách www.vaclavhavel.com bude již brzy spuštěna virtuální prohlídka kanceláře, která zůstala v nedotčeném stavu, v jakém se nacházela, když v ní byl Václav Havel naposledy.

V internetovém prohlížeči přes zmíněný odkaz nebo na stažené mobilní aplikaci si budete moci zdarma „projít“ první místnost. Vstup do dalších je ale zpoplatněn. Stojí 2,99 euro nebo 80 korun. Po odečtení manipulačních poplatků budou použity na další rozvoj projektu i na nájem Kanceláře Václava Havla.

„Kancelář Václava Havla navštívil americký prezident Bill Clinton, tibetský duchovní vůdce, Jeho svatost dalajláma, který se v ní zastavil i po Vaškově odchodu, Joan Baezová, Tom Stoppard, Suzanne Vega, Kofi Annan, Lou Reed, manželé Škvorečtí a další. Nachází se v ní řada vzácných předmětů a darů od našich přátel z celého světa,“ řekla k projektu Dagmar Havlová.

d

sd

j

Zdroj foto: Nadace Vize 97

Reklama