Jaro se kvapem blíží a s ním i období stavění domů a rekonstrukcí bytů. Málokdo z nás ale má tolik peněz v hotovosti, aby si rekonstrukci mohl dovolit. Vždyť jen za předělání kuchyně dáte minimálně desítky tisíc korun. Půjčka je pak jediným řešením, a to pro více než tři čtvrtiny Čechů.

PROFI CREDIT

Na jaře roste a kvete všechno nejen v přírodě, ale roste i počet zájemců o úvěry. „ I když poskytujeme neúčelové úvěry, u nichž klienti mohou použít peníze na cokoliv, nejčastěji si lidé půjčují na koupi domácích spotřebičů, nábytek a vybavení nebo rekonstrukci domácnosti,“ potvrzuje marketingový ředitel společnosti PROFI CREDIT Ondřej Šmakal.

Jednou z těch, kteří si vzali takovou půjčku, je i Zdenka Horová: „Půjčili jsme si 30 tisíc korun na rekonstrukci koupelny, na účtu jsem peníze měla hned druhý den. Spláceli jsme rok a půjčku jsme přeplatili o 4 884 korun, což mi přijde celkem slušné vzhledem k tomu, že v bance nám nepůjčili.“

Vybavení bytu se zaměstnaneckým úvěrem

PROFI CREDIT

Nejoblíbenější je mezi půjčkami PROFI CREDIT zaměstnanecký úvěr. Ten je určen zaměstnancům, důchodcům a maminkám či otcům na mateřské nebo rodičovské dovolené. Zkrátka těm, kteří potřebují peníze hned, a banka jim finanční podporu poskytnout nechce. Půjčit si můžou od 10 000 do 166 000 korun. Což na nákup nábytku, spotřebičů nebo menší rekonstrukci bytu úplně stačí. Podmínkou je pravidelný měsíční příjem, trvalý pobyt v České Republice, a pokud klient není dostatečně bonitní, je třeba ručitel.  „Zaměstnanecký úvěr poskytujeme bez poplatku, vyžadujeme minimum dokladů, peníze dostane klient na účet do 24 hodin a může si vybrat délku splácení od jednoho roku do čtyř let,“ popisuje úvěr ředitel PROFI CREDIT Rudolf Cejnar.

Úroky si spočítejte sami

Kolik nakonec za půjčku zaplatíte, si můžete velice snadno spočítat na přehledné kalkulačce, kterou najdete na www.proficredit.cz. Navíc každý kdo řádně splácí, má automatický nárok na poskytnutí další půjčky a to ještě v průběhu splácení. PROFI CREDIT samozřejmě umožňuje i odklad splátek, pokud se klient dostane do tíživé situace. Více informací získáte na bezplatné lince 800 166 000.

PROFI CREDIT