V moderní době se vše neustále zrychluje, životní tempo je někdy až neúnosné. Ne vždy je ale spěch ke škodě, zvláště to platí pro oblast krátkodobých půjček, které mohou někdy být mimořádně užitečnými. Postačí totiž jen čtvrt hodiny a peníze můžete mít ve své bance, takže uhradit složenky, vyřídit pohledávky nebo zaplatit nájem je pak otázka jediného kliknutí myši. Diskrétní, velmi snadné a s úroky, které zní hodně zajímavě. Půjčit peníze si přitom lze až na další čtyři týdny, takže i když byla půjčka hodně rychlá, se splácením spěchat zase tolik nemusíte…

penize.jpg

Bez čekání a dlouhých nekonečných dotazníků
Jde to jednoduše, dokonce možná ještě jednodušeji, než by se mohlo na první pohled vůbec zdát. Jistě, půjčka online je otázkou patnácti minut, schválení proběhne hladce, stačí jen vyplnit všechny náležitosti do krátkého internetového formuláře. Nepůjde samozřejmě o nic opravdu osobního, jde spíše o stoprocentní identifikaci žadatele, tudíž bez jména, příjmení, adresy a čísla občanského průkazu se v tomto směru obejít nelze. Složitý administrativní krok? Vůbec ne, všechno zvládnete vyplnit již za několik málo minut, a to včetně potvrzení o příjmu – ať už jste pro finanční úřad OSVČ, zaměstnanec či důchodce.

Čtyři týdny splatnosti s možností dalšího odkladu
A to samozřejmě není vše, i když bude administrativa velmi přívětivá a krátká, máme zde ještě další zajímavé plus. Splátkový kalendář má hned čtyři možnosti – 1, 2, 3 nebo také 4 týdny (respektive 28 kalendářních dnů). Pokud však nebudete stíhat doplatit peníze včas, je možné si za malý poplatek koupit odklad, a to dokonce až o další čtyři týdny v řadě. Není tedy důvod někam spěchat, když bude ekonomická situace i nadále spíše složitá, odložení splátek je možné uskutečnit snadno během příštích pár minut.

Výhod se zde nabízí samozřejmě celá řada
Pokud přemýšlíte o nebankovní půjčce, protože potřebujete zaplatit školu v přírodě pro děti nebo nahradit co nejdříve vysloužilý elektrospotřebič, samozřejmě jste na správné adrese. Půjčka na měsíc je rozhodně dost dlouhá na to, aby ji každý žadatel v pořádku splatit, až patnáct tisíc korun pak lze použít naprosto na cokoliv. A jaké tu máme další benefity, plusy a výhody?

  • Bezpečná transakce. Nemusíte se bát hackerů ani finančních pirátů, vše proběhne, jak má!
  • Diskrétní jednání. Sousedé, známí nebo také jen širší rodinný kruh, nikdo nemusí nic vědět!
  • Férovost. Co se jednou dohodlo, to také platí. Úroky se nemění, podmínky zůstávají stejné.
  • Rychlý průběh celé akce. Teď se rozhodnete jednat, do patnácti minut máte peníze na účtu.

Tady je jasně vidět, že nebankovní půjčka může být zajímavá pro každou domácnost, ať už jde o pár se dvěma dětmi nebo single žijící osoby. Stačí si vlastně jen promyslet, jak velkou částku vlastně potřebujete. Může to být třeba jen tisícovka, protože šéf slíbil výplatu už zítra, ale vám se nedostává peněz již dnes. Klidně si ale také vyžádejte osm tisíc korun na nový model lednice, protože stará po čtyřech letech doslova a do písmene ze dne na den vypověděla službu.

Bezúčelová půjčka prakticky pro každou příležitost
Nemusíte nikomu nic vysvětlovat, posílat účtenky nebo faktury, za co jste vlastně peníze utratili. Půjčka je totiž zcela bezúčelová, takže její schválení není vázáno na slib, že bude použita tak či onak. Je to právě naopak, vše je zcela ve vaší osobní režii, vy jste pánem svého osudu můžete si až s patnácti tisíci vypůjčenými korunami libovolně disponovat.

Reklama