Plánujete letní dovolenou, rekonstrukci bytu nebo potřebujete nové domácí spotřebiče, ale chybí vám finanční prostředky? Jedna z největších nebankovních společností u nás teď přichází s neopakovatelnou letní nabídkou. V PROFI CREDITu  získáte 10 000 korun s osobní půjčkou na cokoliv. Neváhejte, akční nabídka platí jen do 10. července.

Podle průzkumu agentury Ipsos pro PROFI CREDIT letos Češi plánují utratit za dovolenou v průměru zhruba 17 tisíc korun. Úvěrové společnosti v létě zaznamenávají větší poptávku po půjčkách. Tomu nahrávají i velmi nízké úrokové sazby na spořicích účtech v bankách. Spořit se dnes zkrátka nevyplatí, zato úvěry se vyplatí. „Roste počet žádostí o půjčky. Lidé si berou půjčku například na dovolenou, řada našich klientů ale věnuje období školních prázdnin rekonstrukcím a zvelebování svých domovů, chalup nebo zahrádek,“ říká marketingová ředitelka PROFI CREDIT Dana Hakavcová.

PROFI CREDIT u nás patří mezi pět největších nebankovních úvěrových společností a pro klienty připravil letní akci s výhodnou osobní půjčkou. Do 10. července jim k půjčce 40 000 korun se splatností 36 až 48 měsíců přidá navíc 10 000 korun! V praxi to znamená, že pokud klient splní požadované podmínky, získá půjčku 50 000 korun, ale splácí, jakoby si půjčil jen 40 000 korun. Klient tak měsíčně výrazně ušetří a může si pořídit ještě něco navíc.

Půjčka, která vám vrací peníze

Osobní půjčku poskytuje PROFI CREDIT bez poplatku, vyžaduje minimum dokladů, a peníze dostanete na účet do 24 hodin od schválení úvěru. Výhodou je, že klienti nemusejí uvádět důvod, na co chtějí půjčku použít. Pokud vám nevyhovuje letní půjčka ve výši 50 000 korun, můžete využít i další možnosti. PROFI CREDIT nabízí osobní půjčky od 10 000 do 166 000 korun s délkou splácení od jednoho roku do čtyř let.

„Kdo bude půjčku řádně splácet, může navíc získat od PROFI CREDITu finanční bonus až 25 tisíc korun, který mu společnost po dobu čerpání úvěru nashromáždí. Částka je samozřejmě závislá na výši poskytnutého úvěru,“doplňuje Dana Hakavcová.

Více informací o půjčkách získáte na bezplatné informační lince PROFI CREDIT 800 166 000 nebo na www.proficredit.cz. Můžete také navštívit jednu z našich 75 poboček, kde se vám budeme osobně věnovat. S osobní půjčkou vám ochotně poradí jakýkoliv z téměř 1 200 úvěrových poradců po celé republice.

Profi

Reklama