Na našich stránkách jsme vás informovali o možnosti zapůjčení systémových žehliček od firmy Philips. Je to zajímavá nabídka pro ty, které váhají s nákupem nové žehličky. Rozhodli jsme se proto celou akci s půjčením vyzkoušet!

Čtěte naše články:

Za naši redakci si žehličku půjčily domů Kristína Pelikánová a Věra Forejtová.

Jakou zkušenost má Kristína?

Philips

Během konce března jsem se na našem internetovém portálu žena-in dozvěděla o zajímavé nabídce od Philips vypůjčit si na zkoušku novou systémovou žehličku. Nabídka se mi líbila, tak jsem si řekla, proč ne. Zvlášť když si ji můžu půjčit na týden domů, a ještě mi ji dovezou a pak si pro ni přijedou. Takže se nemusím o nic starat. (Na této stránce najdete formulář k vyplnění  www.snadnezehleni.philips.cz/vyzkousejte.)

Začátkem dubna mi zavolala slečna z agentury PROMOTIME a informovala mě o celé akci a co všechno s ní souvisí. Na konci příjemného hovoru jsme se domluvily, jaký termín by se mi nejvíc hodil, že prý budu mít žehličku přes týden a přiveze mi jí kurýr přímo domů. Také jsme se domluvily, že své zkušenosti popíšu v několika recenzích na webu.

Během dne mi na e-mail přišly ještě jednou informace, které mi slečna říkala do telefonu, a v příloze e-mailu bylo – Podrobný návod k vkládání recenzí, bezplatná smlouva o výpůjčce a dotazník.

V den, kdy mi měla být doručena žehlička, mi tatáž slečna volala, aby si potvrdila můj zájem, který samozřejmě stále platil. Zeptala se mě taky na hodinu, která by se mi hodila nejvíce. Domluvily jsme se tedy na pátou hodinu odpoledne a přesně v 5 mi volá kurýr, že stojí u mě před domem. Vyběhla jsem tedy ven, a tam už na mě čekal kurýr s žehličkou a se smlouvami, které jsme spolu podepsali. Podepsala jsem předávací protokol – jeden pro firmu a jeden pro mě, a bezplatnou smlouvu o výpůjčce – taky dvakrát. Poté jsem si nadšeně odnesla žehličku domů a tam ji rozbalila.

Philips

Byla mi zapůjčená žehlička Perfect Care Pure. Je malá a opravdu skvěle žehlí. Sama upozorní pípnutím, kdy je připravená k žehlení, tzn. zahřátá. Žehlí se s ní opravdu skvěle, protože je lehoučká a klouže po oblečení. Jelikož máme spoustu košil, tak jsem byla opravdu nadšená. Také se mi líbí její velká nádrž na vodu, protože mě u mé staré žehličky vždy otravuje to, že ji musím po chvilce vypnout, dolít vodu a zase zapnout. S touto žehličkou jsem opravdu maximálně spokojená a netěším se na den, kdy mi bude odvezena. Asi si ji budu přát k Vánocům,  protože jsem u žehlení strávila mnohem méně času než doposud.

Až mi žehličku kurýr odveze, budu podle velice přehledných instrukcí vkládat recenze na internetové stránky (Alza, Heureka, Electro World, Okay, Philips) a vyplňovat stručný dotazník.

Podle mého názoru celá domluva a komunikace s agenturou probíhala v pořádku. Kurýr byl přesný a stačilo jen kliknout na link a vyplnit krátký dotazník s tím, že mám o vypůjčení zájem (Na této stránce najdete formulář k vyplnění  www.snadnezehleni.philips.cz/vyzkousejte). Jsem opravdu velice spokojená a žehličku i celou „akci“ bych rozhodně doporučila i svým kamarádkám nebo rodině.

Testujte v pohodlí domova, nic vás to nebude stát!

Udělejte si vlastní názor a zjistěte, jak systémové žehličky Philips PerfectCare  fungují – napište si o žehličku! Na této stránce najdete formulář k vyplnění  www.snadnezehleni.philips.cz/vyzkousejte.

Stačí, když vyplníte jednoduchý registrační formulář a zástupci Philips se vám brzy ozvou s bližšími informacemi.

Systémové žehličky z řady Philips PerfectCare  najdete na stránce www.snadnezehleni.philips.cz/systemove-zehlicky.

Reklama