pole.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

Když Darina (37) brečela do telefonu, že si její muž sbalil věci, a nechal jí na krku děti, celý dům i malé hospodářství, upřímně ji litovala. A hned se rozhodla pomoci. „Představa, jak samotná ženská tahá těžké krmení, seká trávu, štípe dřevo nebo něco opravuje, mi zrovna u ní přišla dost nereálná. A tak jsem poprosila Ondru, mého muže, aby jí občas s něčím náročným vypomohl,“ vypráví Dana, která za svou kamarádkou zpočátku jezdila spolu s ním. Daly si kávu, probraly život a Ondřej zatím udělal, co bylo třeba. Časem už Darina volala s prosbou o pomoc přímo jemu.

„Často se tam stavil cestou z práce. Jak zpočátku brblal, že na to nemá čas, tak poslední dobou od ní jezdil s úsměvem na rtu. Až se jednoho dne nevrátil vůbec,“ vzpomíná Dana s tím, že svému muži v deset večer telefonovala, kde se zdržel.

„Řekl mi, že od nás odešel, a zůstává s ní. Prý to vůbec neplánovali, ale postupně se do sebe zamilovali. Nemůžou jinak, zůstanou spolu. Já jsem samostatná, nějak si poradím. Ona by to tam sama bez chlapa nezvládla,“ popisuje telefonát, z něhož se doteď nevzpamatovala. Je zklamaná, ze svého muže i nejlepší kamarádky.

Čtěte také:

Reklama