Puerto MogánPuerto Mogán

Pokud se vydáte na dovolenou na Gran Canaria, ostrov Kanárského souostroví, určitě nezapomeňte navštívit nádherný přístav Puerto Mogán. Leží na západ od Maspalomas, nevětšího turistického centra. Do Mogánu dojedete pohodlně po dálnici autem nebo lodí z Puerto Rico. Je to moc pěkný výlet, loď jezdí každou hodinu, lístek stojí 6 euro cesta tam, zpáteční celkem 10. Vyjíždí se z přístaviště Puerto Rico.

Puerto Mogán

Puerto Mogán

Puerto Mogán má ojedinělé kouzlo. Domky, postavené ve španělské koloniálním stylu, všude samé barevné keře, mostky do oblouku přes uměle vytvořené kanály. Spoustu restaurací, které nabízejí čerstvé ryby a plody moře, obchůdky se suvenýry či oblečením... Jen když jdete po útulné promenádě, lapí vás vůně moře a mořského příboje smíšeným s vůněmi připravovaných jídel z kaváren a restaurací.

Puerto Mogán

Puerto Mogán

Je to místo, kde se určitě zastavíte, vychutnáte si kouzlo přístavu. Kromě dobrého jídla obchodů se tady můžete vykoupat na klidné pláži (v zálivu nejsou vlny), půjčit si vodní skútry, vyjet si na širé moře ponorkou s proskleným dnem... vodní radovánky nabízejí vše, co k létu a moři patří.

Pokud rádi nakupujete, pak v pátek je tady místní trh, kde koupíte vše, na co si vzpomenete.

Puerto Mogán


Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420 / 221969224 nebo +420 / 221969234 mobilní operátor 602313049 fax 224946391 nebo 224 948025.

 

Reklama