Kassandra je totiž krásný řecký poloostrůvek. Kassandra je vlastně umělý ostrov, protože byla oddělena průplavem od ostrova Chalkidiki. Kassandra je půvabná a turisticky velmi
oblíbená. Láká množstvím nádherných pláží s romantickými lagunami pod borovicovými lesy. Jako skoro všude v Řecku je i tady průzračné moře, kde vidíte hluboko na dno. Pokud si půjčíte loďku, zažijete nádherný výlet! Rackové vám budou prozpěvovat nad hlavami a bílá pláž bude lákat k lenošení na pláži.
Malebná městečka a vesnice se starobylými kamennými domy a křivolakými uličkami, postavenými ve starém makedonském stylu jsou roztroušeny od pobřeží až do vnitrozemí.


Na Kassandře se ale i pobavíte, nemusíte jen obdivovat přírodní krásy. Množství nočních diskoték, taveren a obchůdků, které mají otevřeno dlouho do večera, vás určitě nadchnou. A tanec pod žhavou oblohou s krásným Řekem také vydá za své!


Tak zajeďte na Kassandru a můžete všem s úsměvem vyprávět, jak jste navštívili místo, které se jmenuje jako televizní oblíbená seriálová postava.