Dneska se všechno točí kolem image. Jestli chcete vypadat opravdu cool, zaostřete pozornost na vlasy a účes! Pomoc hledejte u nejvíc trendy stylingové značky got2b. Inspiruje se velkoměsty, kde se udávají módní trendy, design a recepturu pak dotahují stylisti od Schwarzkopf & Henkel. Výsledek? Každou chvíli nějaká novinka! Zrovna teď můžete sáhnout po neuvěřitelné stylingové vychytávce. Značka got2b totiž uvádí novou řadu got2b POWDER'ful - stylingové pudry. Musíte je mít, jsou totiž přímo revoluční! Holkám dodají nikde nekončící objem a klukům zmatňující fixaci, která vydrží po celý den. Nestačí vám to? Tak se seznamte s další novinkou od got2b. Je to řada got2b Rockin´it s extrémně dlouhotrvající fixací. Je určena pro holky a kluky, kteří chtějí, aby jejich vlasy zůstaly dokonale upravené tak dlouho, dokud oni sami neřeknou, že už je čas...

got2bHolky i kluci chtějí vypadat pořád skvěle. Nejen večer, kdy vyráží za zábavou - do kina nebo na nejlepší party. Svým vzhledem chtějí ohromit pokaždé, když se dostanou ven, do ulic města.

Podmínkou skvělého holčičího účesu je dnes pořádný objem. Teď si ho můžou dopřát naprosto v pohodě. Přichází totiž nová řada stylingových pudrů got2b POWDER'ful, která je dílem vlasových stylistů od Schwarzkopf & Henkel. Obsahuje mikročástice, které vlasům dodají objem a dlouhotrvající fixaci bez jejich zatížení. V obchodech jsou pudry dostupné od března 2011, a to ve dvou variantách, které nepřehlédnete. Ve fialové pro holky a v zelené pro kluky.

got2b POWDER'ful stylingový pudr pro holky

  • Holky se chtějí líbit a být sexy za každých okolností. Ať už jdou odpoledne na nákupy s kámoškami, večer vyráží tancovat nebo na rande. Pro ty, které chtějí zapůsobit ohromujícím objemem vlasů, je tu nový got2b POWDER´ful stylingový pudr pro objem. Obsahuje mikročástice, které zdrsňují povrch vlasu, poskytují objem a pomáhají tvarovat již od kořínků. Pro maximální objem stačí nasypat pudr přímo do vlasů, konečky prstů rozetřít a pak už jen vystylovat.

got2b POWDER'ful stylingový pudr pro kluky

  • got2bKluci se chtějí líbit a být přitom pořád v pohodě, a to za všech okolností. A je jedno, jestli jsou ráno ve škole, v práci nebo jdou večer sportovat nebo do kina. Pro kluky a muže, kteří vyžadují, aby jejich účes vydržel ve stejném tvaru 24 hodin, je tu nový got2b POWDER'ful stylingový zmatňující pudr. Obsahuje mikročástice, které pomáhají tvarovat účes a zanechávají matný vzhled. Pro trendy rozcuchaný účes stačí nasypat trochu stylingového pudru do dlaní, promnout je, vetřít do suchých vlasů a stylovat.
  • DMOC stylingových pudrů got2b POWDER'ful je 139,90 Kč.

got2b Rockin' it

  • Noční život v klubech, koncerty a akce, na kterých se člověk ani vteřinu nenudí. Značka got2b má neuvěřitelnou novinku pro všechny, kteří žijí v rock n' rollovém stylu a hledají odpovídající účesy s extrémně pevnou dlouhotrvající fixací. Značka got2b přichází s novou řadou got2b Rockin' it. Je to první stylingová řada výrobků od got2b, jejichž fixace vydrží po celou noc. Hledejte trendy Rockin´it obaly, které odrážejí rock n' rollový styl.
  • V obchodech budou tyto novinky dostupné od března 2011 jako got2b Rockin' it lak na vlasy za DMOC 129,90 Kč a got2b Rockin' it stylingový gel za DMOC 139,90 Kč. Zaručeně udrží i ty nejbláznivější účesy od rána až do konce večírku.

Pokud se chcete dozvědět o got2b více, stačí kliknout na www.got2b.cz, a nebo se přihlásit na náš got2b facebook profil.

Reklama