Děkuji všem čtenářkám, které dnes poslaly příspěvek na téma „Jaká jsem byla puberťačka“. Moc si toho vážím, neboť vím, že mnohé z vás byly spíš „holkami na zabití“, než k zulíbání a jistě nebylo snadné se tím pochlubit.

Ale jak je vidět, všechny jste to zdárně přežily a bylo opravdu zábavné vrátit se s vámi o pár let zpátky a zavzpomínat na ta úžasná „telecí“ léta. I když je některá z vás neprožívala zrovna v pohodové době, nebo neměla zrovna nejtolerantnější rodiče, byla to doba mládí a bezstarostnosti a určitě měla něco do sebe.

Ale už je pryč, a končí i dnešní téma.

Všechny příspěvky byly moc krásné a bude pro mě hodně těžké rozhodnout, komu pošlu dárek. Nakonec jsem po dlouhé úvaze vybrala čtenářku Andreu, která by svou pubertu nejraději spláchla do záchodu, kvůli svému despotickému otci. Její neveselý příběh si přečtěte ještě jednou ZDE

A tak jí jako kompenzaci posílám dnešní dárek: Balíček pro bezpečný sex od značky Pepino.

A co vás čeká zítra?

Radek Kříž si pro vás připravil poměrně vážné téma. Jak se díváte na pohřbívání? Proč se čím dál častěji odmítáme důstojně rozloučit se svými bližními, kteří nás opustili? Bojíme se smrti?

Pište už dnes na známou adresu: redakce@zena-in.cz

Pro dnešek se s vámi loučím, přeji krásný zbytek dne a budu se na vás těšit zase ve čtvrtek s mnohem optimističtějším tématem: „Můj oblíbený hrneček“

 

 

Reklama