Čtenářka sonyczech má s puberťáky opravdu bohaté zkušenosti a má je úžasně vypozorované. Její popis tohoto zvláštního lidského druhu nemohl být trefnější. Přečtětet si její příspvěek a posuďte samy, milé ženy-in

Celý svůj dlouhý život učím puberťáky, tak tady je máte:

Puberťák rodu ženského

Začnem odshora. Na hlavě má buď pestrobarevného ježka, dlouhé umaštěné plápolající cancoury, dredy nebo poslední výkřik módy za dva litry. Často z hlavy něco trčí nebo visí. Patka až po bradu málokdy odhalí, kde je předek a kde zadek. Spotřeba gelů a jiných stylingových přípravků je na kýble. Chci-li žáka pohladit (jiné úkony jsou přeci nepřípustné), nezřídka se o fazónu popíchám.
Malba moc nefrčí, ale když už, tak vězte, že oční linky vedou až za uši a stíny mají barvu srpnové noční oblohy. Zato kovu je dostatek. Myslím, že propíchnout se dá (a i bylo propíchnuto) všechno. Nejúžasnější jsou nozdry s kroužkem. No, na zemědělce nic divného...

Tělo je i v nejkrutějších mrazech co nejvíce odhaleno. Jednak kvůli nejnovějšímu tetování (pozor! už i šprtky!-asi za pěkné vysvědčení), jednak je třeba vystavit všechny přednosti a zadnosti. Výstřihy až po pupík a holá prdelka se zařezanýma tangama činí ze spolužáků rodu mužského  pro výuku zcela neupotřebitelné tydýty. V tašce není svačina( drží se přece dieta), ale dvě kila šminek, plyšáků, přívěsků a dalších veledůležitých blbostí. Průběžně se sleduje nikoliv učitel, ale mobil. Nejčastěji se žvýká a čumí mdle do blba. To je in. Ať si to všichni přeberou, jestli jsem sjetá, zamilovaná nebo jen znechucená. Mluví se na půl úst řečnickými otázkami: co zas? proč já? to je nespravedlivý!

Se spolužáky se komunikuje průběžně, vždy, když mě posedne náhlá myšlenka. Angličtí puberťáci začínají obyvkle větu slovem“well“, čeští „ty vole, ty krávo, případně do prdele“.

K smíchu je naprosto všechno. I pubošky ženského rodu jaksi mutují. To pak je slyšet různé krákorání, skřehotání, pištění či řvaní. Maminka je matka, táta fotr a učitel ten debil. Ve třeťáku to obvykle přejde a z puberťáka se stane nová rasa-člověk.

sonyczech

Moc hezké a trefné. Škoda, že jste nenapsala ještě druhý díl „Puberťák rodu mužského“

Také to tak vidíte, milé ženy-in? Dodaly byste nějaký postřeh, na který sonyczech zapomněla? Jak jste vypadala vy, jako puberťačka? Napište nám, ještě máte chvíli čas.

redakce@zena-in.cz

Reklama