Dnes máme módní téma, a proto bychom se měli zeptat na vše, co nás o módě zajímá, osoby povolané. Tentokrát se chystáme na rozhovor s Iškou Fišárkovou.

Iška chystá přehlídku v bubenečské čističce, kde předvede nové trendy pánské módy. My u toho samozřejmě nebudeme chybět. A při té příležitosti si s návrhářkou popovídáme.

Chcete se na rozhovoru podílet? Pište do diskuze své dotazy a ptejte se na vše, co byste chtěli vědět! My vaše dotazy Išce předáme. A co víc? Ten nejzajímavější odměníme!

Kdo je Iška Fišárková?

Známá oděvní designérka Iška Fišárková, z rodiny slavného českého malíře Aloise Fišárka, se na módní scéně pohybuje už od roku 1994. Tehdy začala pod značkou Max Fred vytvářet individuální, módním výkyvům nepodléhající oblečení, vhodné pro mimořádné naladění i příležitost. 

Je trojnásobnoudržitelkou nejvyššího tuzemského ocenění Výtvarník sezóny.  Vedle dámské módy se specializuje také na chic modely pro muže, proslulé jsou zejména její perfektní pánské obleky a košile.

Oblékla Lukáše Pollerta, Jiřího Bártu, Jáchyma Topola i mnoho osobností z řad českých a zahraničních manažerů a byznysmenů. Její názor na oblékání se při tom nemění: „Oblečení nevidím jen jako pěknou slupku, ale jako otevřené okno do nitra člověka, který se za své nitro nestydí a chce o něm dát světu vědět,“ říká.

Reklama