Když jsme v létě hledali a vyhlašovali kocoury Ženy-in, byl mi ženským osazenstvem redakce udělen přísný zákaz se těchto nominací účastnit, neboť můj (ne)vkus je tady už proslulý. Teď se ale žezla ujal Radek, který nás pod pohrůžkou trestů na středověkých mučidlech nutí dělat rozhovory. Tak proč nespojit příjemné s užitečným, že ano?

Sice jsem mu týden musela tajně nosit do kanceláře švestičky z naší zahrádky (destilované) a třikrát denně pět ódy o tom, jak skvělý je šéf. Přičemž jsem nezapomněla utrousit poznámku, jak sám tvrdí, že my novináři jsme tady od toho, abychom vám čtenářkám a čtenářům podávali nové informace a představovali věci, které ještě neznáte. Nakonec svolil, je to vážně skvělý šéf. :-)

A tak vám dnes můžu představit nového kocoura, kterého se chystám důkladně vyzpovídat už zítra večer. Vážené dámy, tohle je Rocky, sexy kytarista české rockové kapely Clou.

Rocky

Bojíte se? Takhle naštvaně se netváří pořád, můžete se přesvědčit v následujícím videu.

Chcete o něm vědět víc? Je něco, na co byste se ho ráda zeptala? Své dotazy můžete psát do diskuze pod článkem do zítřejších 17 hodin. Ten nejzajímavější ode mě dostane sladkou odměnu. Švestičky už došly.

Foto: Roman Černý

Reklama