Magda (42): Ráda na to dodnes vzpomínám
Mám zkušenost s trojkou – dvě ženy a jeden muž. Bylo to ještě na vysoké. Do postele mě k sobě přizvala moje tehdejší kamarádka. Její partner, který byl o dvanáct let starší, po něčem takovém toužil už dlouho. Ona se k tomu odhodlala, ale nechtěla to dělat s nikým cizím. Já na to kývla, nedělalo mi tehdy problém zkoušet nové věci. Trochu jsme se opili a pak si to užili na maximum. Teda alespoň já a troufnu si tvrdit, že i on. Kámoška už asi méně, i když to nikdy nepřiznala. Brzy na to se ti dva totiž rozešli. Já bych do toho tedy s partnerem nešla.

Alena (39): Slečnu jsem vyšoupla za dveře
Na ten nápad, rozdat si to ve třech, mě přivedla moje kolegyně. Tvrdila, jak jim to obohatilo sexuální život. Dlouho jsem nad tím přemýšlela, a tak, když se na jedné oslavě naskytla příležitost, povzbuzena alkoholem jsem poslala manžela do našeho pokoje v hotelu s tím, že za chvíli přijdu. A nepřišla jsem sama. Nejdřív byl zaražený, ale když viděl, jak se s tou neznámou líbám a mazlím, brzy ztratil zábrany. Jenže jakmile se přidal a začal se jí dotýkat, něco se ve mně zlomilo. Prostě jsem začala žárlit a dala celé akci stopku. Slečna byla s omluvou všoupnuta za dveře a my dva se dohodli, že na to zapomeneme.

Aneta (33): Poctivě střídáme pohlaví
Se svým současným mužem jsme při trojce seznámili. Ale nebylo to tak, že bych ho některé přebrala. On byl tehdy ten třetí. A protože máme oba tuhle praktiku rádi, pokračujeme v ní dál, i když jsme se dali dohromady. Zásada je nikomu nic nevyčítat a nežárlit. V tom máme jasno a nedělá nám to problém. A taky se poctivě střídáme. Jednou si to rozdáme se ženou, jindy zase s mužem.

Soňa (28): Z trojky byla dvojka
Trojka byl nápad mého přítele, já byla zpočátku proti. Tak dlouho mě ale přemlouval a ukazoval různé inzeráty ze seznamky, až jsem svolila. Ale jen proto, abych mu udělala radost. Tu skutečně měl, do týdne to domluvil a v naší posteli se ocitla další žena. Jenže z trojky se během pár minut stala dvojka. Přítel se věnoval výhradně té nové a já ležela bez povšimnutí vedle nich. Stejně nepozorovaně jsem taky odešla z bytu a už se tam nevrátila. Věci mi od mého, v té době už ex, přítele stěhovali známí.

Eliška (43): Praktikujeme jen poloviční trojku
Manželovi jsem ten sen, vidět mě s jinou ženou, splnila. Jenže máme jasná pravidla. On se jen dívá a pak si to rozdá pouze se mnou. Takže je to vlastně taková poloviční trojka. Ale stačí to.

Kateřina (36): Dodnes to mám na talíři
Moje první a poslední trojka rozhodně nebyla plánovaná. Byl u nás na návštěvě manželův kolega, popíjeli jsme a přišla řeč i na sex. Manžel vedl silácké řeči o trojce a já ani nevím jak, byli jsme všichni tři svlečení. Musím říct, že to byla nesmírně vzrušující záležitost, a já měla hned několik orgasmů. Jenže to vystřízlivění ráno za to už nestálo. Manžel se mnou nějakou dobu nemluvil. Když už se mu jazyk rozvázal, vyčetl mi, že jsem si to s jeho kolegou užívala mnohem víc. No, možná je to i pravda, ale copak za to můžu?

Čtěte také:

Reklama