Skoro každý u nás v redakci vlastní psa, proto jsme uvítali možnost otestovat pamlsky Fitmin Snax pro naše čtyřnohé mazlíčky. Dopadlo to úspěšně a fotografie mluví za vše, přesvědčte se!

Klára Tichá

bertíček

U prarodičů máme ročního jorkšíra, kterého odmala krmíme kvalitními granulemi a dobrotami. Takže po přečtení složení u Fitmin Snax jsem byla přesvědčená, že mu určitě zachutnají. Nemýlila jsem se, už když jsem přijela k prarodičům na návštěvu, začal po mně skákat a byl zvědavý, co jsem mu přivezla nového. Nejprve jsem otevřela dózu s Fitmin Snax nuggets, ke kterým se hned vrhnul a začal je vytahovat. Vzhledem k tomu, že je malý, tak mu je pro jistotu lámeme, ale zvládá to rozkousat i celé. Fitmin snax lamb bones si pomalu žužlal a taky moc chutnaly. Pokud chcete udělat vašemu psímu mazlíčkovi radost, určitě sáhněte po kvalitních dobrotách Fitmin Snax.

 

Jitka Turková

ejmiška

Víte, jak vypadá spokojený psík? Podívejte se na fota naší Amy, která testovala pochoutky značky Fitmin, konkrétně Fitmin snax lamb bones – pamlsek ve tvaru kosti, vyrobený ze 72% jehněčího masa a extrudované rýže. Musím říci, že se po pamlscích jen zaprášilo a marně hledala další.

ejmiška

Druhým testovaným pamlskem byly Fitmin Snax nuggets – křupavé placičky s příchutí zvěřiny, opět velký úspěch. Placičky příjemně voní, jsou bez konzervačních a umělých látek, barviv, v praktickém obalu. Tento drobný přírodní pamlsek dostává za zásluhy :-)

Doporučuji všem pejskařům, nechte jednou ochutnat a koupíte svým miláčkům zas!

 

Michaela Malečková

hanny hannny

Jak naše Hany testovala Fitmin Snax… jednoduše se na to vrhla, jak kdyby týden nejedla. Vyfotit ji u toho byl taktéž nadlidský výkon, jelikož se na dobrůtky stále vrhala a neposeděla a pózovat také nechtěla.

Pár kousků jsem vzala i ke kamarádce, která má čivavu. Protože je to malý psík, chtěla jsem mu to alespoň rozpůlit – nestihla jsem to – ukousl mi to málem i s prstem. Je evidentní, že Fitmin Snax jim opravdu chutná a já jako panička vím, že svým miláčkům dávám kvalitní pamlsky z masa a rýže.

 

Marie Cicvárek Fléglová

čertice čertice

Seznamte se s Čertou. Čerta je roční slečna Pudla královského. Čerta je také pěkně mlsná a ne vším se jí zavděčíte, takže jsem se bála, co na novinku Fitmin řekne její mlsný jazýček. Pamlsky Fitmin jsou hypoalergenní, 100 % přírodní a plné masa, což je přesně to, co od odměn pro svého psa očekávám - nula chemie a nezdravých přídavků. Kostičky Wild Bones Čerta snědla doslova na posezení. Nejenže tyhle psí dobroty hezky voní, navíc jsou podle naší „testovatelky“ i chutné. Takže pokud máte doma také akčního psa, který vyžaduje hodně pohybu, a chcete, aby byl šťastný a zdravý, rozhodně doporučuji!

Věra Forejtová

pida

Mám doma třináctiletou fenku Havanského psíka. Když jsem dostala možnost testovat pamlsky Fitmin, měla jsem radost, ale i obavy... Píďa je již dáma v letech a tak má problémy se zoubky. Přední horní zoubky už nemá. Má obava, zda Píďa pamlsky rozkouše, však byla naprosto zbytečná. Jak jsem zašustila pytlíčkem, Píďalka byla v pozoru. Fitmin Snax Chicken Bones si Píďalka okamžitě odnesla do trávy a dokud kostičku nesnědla z místa se nehla. Také měla šanci otestovat Fitmin Snax Nuggets Wild a příběh této lehce křupavé placičky byl podobný. Jak Píďa snědla první, škemrala o další. Myslím, že má čtyřnohá testerka by dala za pamlsky Fitmin palec nahoru :-) Pamlsky Fitmin budu určitě kupovat, protože jsou čistě přírodní a Pídě moc chutnají.

pida1

 Více informací zjistíte na www.fitmin.cz

Reklama