Další příspěvek nám poslala čtenářka Kytinkak. Veterinář jí řekl, že fenka má falešnou březost, přesto se narodila dvě štěňátka.

Přečtěte si, co nám napsala čtenářka Kytinkak.


Musím říci, že máme za sebou také porod štěňátek.

Je pravda, že jsme do poslední minuty vůbec netušili, že se naší fenečce narodí štěňátka, protože jsme si vůbec nikdo nevšiml, že by se spojení podařilo. Dokonce fenka den před porodem měla takové problémy, že nám veterinář udělal ultrazvuk a řekl nám, že žádná štěňátka mít nebude, že má falešnou březost. V noci v 1 hod mě přišel vzbudit manžel a povídá mi ,,Květu, Dixa má v posteli štěně“. Já na něj, jestli se nezbláznil. Pomalu jsme se pohádali, že z něho dělám blbce:))

Néé, hned jsem vstala a šla se podívat. Opravdu měla krásnou fenečku. Hned jsem volala v noci sestře co teď, protože jsme na nic nebyli připravení. Ta nám řekla, ať počkáme hodinu, že může být ještě další. A taky, že bylo, byl to kluk. Fenka nám kvůli veterináři přišla o mléko, tak jsme se se synem po hodině střídali krmením, jinak by nám štěňátka umřela hladem.

Určitě nemusím nikomu vyprávět, co štěňata obnáší, co to stojí práce, času, úklidu.

Co bylo na dosah, vše okousané, zničené, ale stejně je milujeme.

Tady vám posílám ty naše miminka s maminkou.

FOITOGALERI: 5 snímků

Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Fototéma dne 14. ledna 2013: Štěňátka

  • Pošlete mi štěněcí fotku!
  • Napište k ní příhodu se štěnětem.

moje smeckaK dnešnímu tématu zasílejte fotografie (maximálně 5 kusů) štěňat. Abychom příspěvek uveřejnili, pošlete k fotce či fotkám také krátkou štěněcí historku, která bude dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá knížku nakladatelství TaMi CZ Já a moje smečka, kterou sepsala fenka Adélka Syručková. Příspěvky posílejte nejpozději 14.1.2013 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - nemusí jít o vaše štěňata, ale klidně o štěňata, která jste vyfotila někde v parku, ale rozhodně musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

Výjimka pro čtenářku DanuD - smíte zaslat pár fotek koťátek.

Reklama