Jak je známo, pes je naším nejvěrnějším přítelem a společníkem, a tak není divu, že se majitelé snaží o to, aby svůj život jejich čtyřnozí mazlíčci prožili naplno a s co možná největším komfortem. Hotel pro psy, psí kadeřník, stylista…s tím vším se dnes můžeme setkat. Možná by se mohlo zdát, že jejich sexuální život nikdo moc neřeší, ale opak je pravdou. Sexuální psí pomůcka totiž spatřila světlo světa a koupit si ji můžete i vy!

Psi a jejich sexuální život, pro některé majitele téma, které neřeší a větou „Vždyť si vystačí i s polštářem,“ celou otázku hodí za hlavu, pro jiné poměrně velké dilema. Je vlastně fér, abychom našim miláčkům odepírali tuto primární potřebu, bez níž si snad nikdo z nás nedovede představit svůj život?

Tak přesně nad tím se zamysleli výrobci první erotické hračky pro psy s názvem Hot Doll – umělé fenky nebo také psí milenky, která má spolehlivě pomáhat neuspokojeným psům z dlouhodobé frustrace pramenící z jejich sexuálního půstu. Psí „hračka“ spatřila světlo světa ve Francii a je výhradně určena psům s kohoutkovou výškou od 22 do 46cm. Vyniká ergonomickým tvarem, což zajišťuje, že se bude vašemu psímu miláčkovi dobře držet a navíc je velmi stabilní, jelikož její nožičky mají protiskluzovou úpravu. Zkrátka vašemu čtyřnohému společníkovi dopřeje veškerou slast, po které už nejspíše hodně dlouho touží…

Pořídili byste Hot Doll svému psímu kamarádovi?

Reklama